2009/03/03

(333) شاهچراغ رد صلاحیت شد

پس از گرگان در شاهچراغ شيراز اتفاق افتاد : موانع ایذائی در برابر سخنرانی های کروبی و خاتمی (اعتماد)

از اینکه با جلوگیری از تبلیغات ما برای ما تبلیغ میکنید متشکریم !
.
به گزارش سازمان تولید گمنام امام زمان متاسفانه خاتمی در جریان سفر شیراز هنوز کتک نخورده است . روزنامه کیهان نیز تا این لحظه خبری درباره سرنوشت بینظیر بوتو در شیراز منتشر ننموده . گفته میشود کتک زنهای شیراز عین استقبال کنندگان یزد هر دو از یک نفر شام نهار میگیرند با اینحال هنوز خبری درباره توبیخ استاندار فارس منتشر نشده است . در این سفر قرار بود خاتمی با حضور در صحن شاهچراغ یک چیزهائی بگوید که یک عده مجبور بشوند بدلیل توهین به حضرت شاهچراغ بگیرند بزنندش لیکن با لغو مجوز سخنرانی در آن محل قرار است خاتمی همان حرفها را در یکجای دیگری بزند که چون هنوز معلوم نیست به چه کسی توهین میشود تا این لحظه کتک نخورده است . توضیحاً اینکه مجوز سخنرانی یک چیزی است که اول داده نمیشود بعد لغو میشود بعد که میپرسند ببخشید چی چی لغو شد صادر میشود که بگویند این !

به همین مناسبت ستاد ائتلاف اصلاح طلبان تعجب کرد . این ستاد که همواره در نشان دادن واکنشهای اعجاب انگیز در تمام امور ید طولائی دارد بدلیل حفظ مصالح نظام نگفت که از چی تعجب کرده است . کارشناسان معتقدند مصالح نظام یک چیزی است که قبلاً فقط طلبه ها آنرا حفظ میکردند لیکن با گسترش فیلمهای پورنوی طلبه ها که خیلی هم طلبه دارد اخیراً اصلاح طلبها هم که چندتایشان طلبه هستند آنرا حفظ میکنند . گفته میشود حفظ نظام یک چیزی است که اگر با روضه و گریه حفظ نشود با کنسرت و خنده حتماً حفظ میشود . ائتلاف اصلاح طلبان هم اکنون دارای ده عضو فعال است که همه شان در کمال حسن نیت و دوستی برای دور بعد کاندید شده اند . قرار است این عده جوری به آرای همدیگر تر بزنند که ما بدون نیاز به محصولی چهار سال دیگر به احمدی نژاد بخندیم !

در نقطه مقابل برخی بر این باورند که با ادامه روند مبارک لغو مجور سخنرانی ، اصلاح طلبها در انتخابات آینده حتماً پیروز میشود . بر این اساس ناطق نوری که بدلیل ماجرای بحرین ما یک کمی دارد ازش خوشمان می آید با ارسال نامه ای به یک شیء نورانی گفت خره منم همین کارا رو کردم که انتخاب نشدم . این شیء نورانی که بتازگی روابط خانوادگی محکمی با جیبوتی برقرار کرده است بعد از ناپدید شدن یک میلیارد دلاری که صفائی فرهانی اشتباهاً به آن پنجاه میلیارد میگوید مدت دو روز است که در کمال نا باوری حرف خنده داری نزده است . طبق آخرین بررسی نمودارهای نظر سنجی در خصوص شانس قالیباف و پور محمدی و سایر کاندیداها در انتخابات گفته میشود که نامبردگان همگی در نقطه ی پشم با هم مساوی هستند !