2009/03/02

( #332) تخم مرغی مرغ تخمی

بادامچیان : برخی خودسوزي ها سياسي است / چرا مردم تهران در خانه مرغ نگه نمی دارند تا تخم مرغ شان تأمین شود؟! (عصر ایران)

رابطه غیر سیاسی مرغ با نظام : تخم هیچکدامشان را نمیشود خورد !
.
در راستای راه حل غیر سیاسی اسدولای اول سازمان گوشت از احداث تعدادی گاوداری در اتاق خواب خانه ها خبر داد . سخنگوی این سازمان گفت چنانچه کسی قصد خودکشی سیاسی داشته باشد ولی به مرغ دسترسی نداشته باشد میتواند برود خودش بیست و یک روز روی تخم بخوابد بعد جوجه را مرغ بکند بعد تخمش را بخورد . این سازمان همچنین اعلام کرد آماده واگذاری انبوه شتر مرغ برای نگهداری در آشپزخانه میباشد . نظر به اینکه تخم شتر مرغ اصولاً یک هیئت را سیر میکند گفته میشود با انجام اینکار جلوی خودکشی های سیاسی که عموماً ابتدا از گرسنگی و غش و ضعف شروع شده سپس کار را به اسرائیل میکشاند بخوبی گرفته میشود . توضیحاً اینکه گرسنگی یک پدیده سیاسی است که ابتدا باعث ترشح شیره های جاسوس معده توسط موصاد شده سپس با تحریک روده ها توسط امریکای جنایتکار فرد گرسنه را جلوی مجلس معتاد مینماید !

به همین مناسبت سازمان میوه و تره بار نیز آمادگی خود را برای کاشت گوجه فرنگی و بادمجان در محوطه هال و پذیرائی آپارتمانها اعلام کرد . این سازمان افزود برای ریشه کن کردن خودکشی های سیاسی امسال در یک حرکت سمبولیک مردم بعنوان سبزه عید شنبلیله خیس بکنند . آگاهان معتقدند با اینکار در روز سیزده بدر همه باید برای همکاری با محیط زیست سبزه هایشان را بجای اینکه بریزند دور بخورند . مدیر کل این سازمان با اعلام اینکه ببعی میگه بع بع ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال آینده هر ایرانی برای جلوگیری از خودکشی سیاسی حداقل یک درخت ازگیل و سه تا نارنگی در پاسیو بکارد . وی گفت چنانچه کسی پاسیو نداشته باشد زیر هواکش مستراح هم میتواند درخت بکارد . کارشناسان میگویند اصولاً در جمهوری اسلامی همواره کرم از خود درخت است . این در حالیست که بعد از ریاست جمهوری احمدی نژاد خداوند کرم میوه را درست گذاشت وسط رزق و روزیش !

بر این اساس دانشمندان بر این باورند که جنگل خیلی خوب جائی است : آدم هیچوقت گرسنه نمیماند . مطابق نظریه داروین دقیقاً به همین دلیل میمونها بجای اینکه سیاسی بشوند رفتند آدم شدند . این در حالیست که در بعضی جنگلها آدم بجای اینکه چیزی بخورد باید مواظب باشد که چیزی نیاید خودش را بخورد . دانشمندان علوم طبیعی امیدوارند تا پایان چشم انداز بیست ساله سایر قسمتهای باقیمانده جمهوری اسلامی نیز یه تیکه جنگل شده و همه گونه خودکشی سیاسی توسط افراد معتاد گرسنه ریشه کن بشود . این دانشمندان بدلیل پرهیز از مسائل سیاسی درباره میمونهای جنگل حرفی نزدند !