2008/12/20

#282

...
دادا ! هندونه رو میزنید زمین یاد ما هم بکنید !
.
ستاد پرتاب مناسبتهای ایرانی به وسط شعب ابی طالب روئیت هلال ماه در لیل الله یلدا را به ملت تحت ستم فلسطین تبریک گفت . بنا به اعلام این ستاد چون در اسلام شب از روز خیلی مهمتر است و تقریباً کلیه احادیث و روایات بیشتر شبها بکار آدم می آید تا روز لذا در این شب که به برکت نظام خصوصاً در سه سال گذشته تبدیل به بلندترین شب سال شده است هزار فرشته موکل هرجائی که بروید دنبال آدم راه می افتند می آیند . بر این اساس این ستاد برای جلوگیری از پیشامد مسائل ناموسی از ملت قهرمان پرور خواست تا از برپائی شب یلدا زیر پتو جداً خودداری کنند !

در همین راستا آیت الله خزعلی نیز که اگر ولش کنی میگوید تخت جمشید را مالک اشتر ساخته است گفت بدلیل اینکه در صدر اسلام اولیا شبها به آسمان هفتم و سایر کهکشانها میرفتند لذا طبق روایات موجود ، هخامنشی ها به این نتیجه رسیدند که بجای اول فروردین هجده ذیحجه را عید نوروز اعلام کنند که در نسخ محفوظ است . آیت الله مکارم نیز آمادگی خود را برای مناظره یک نته با تمام مسلمانان جهان درباره برکات شب یلدا نزد ایل بنی هاشم اعلام کرد !

سازمان میوه و تره بار حزب الله نیز امروز از میوه جدیدی بنام "پشمدوانه" بعنوان جایگزین هندوانه رونمائی کرد . این ستاد افزود بدلیل مصرف زیاد هندوانه در بیت برای قرار دادن زیر بغل دولت نهم هم اکنون با بحران جهانی هندوانه روبرو هستیم . بر این اساس دشمن اعلام کرد پس هرکی هرچی دستشه بستشه ! پزشکان معتقدند که مصرف آب هندوانه نیز در درمان انواع بیماریهای صعب العلاج دولت نهم نظیر "فراخ باسنی" کاربرد زیادی داد . بنا به اعلام احمدی نژاد در حال حاضر دولت به ازاء هر قاچ شتری هندوانه به اندازه یک جالیز دارد سوبسید میدهد که این در دولتهای گذشته بی سابقه بود !

سردار رادان نیز اعلام کرد مردم از ساعات اولیه صبح امروز از طریق تماسهای مکرر تلفنی خواهان دستگیری خودشان در مهمانیهای امشب شدند . وی گفت چنانچه امشب در پستهای ایست و بازرسی دهن کسی بوی آجیل بدهد پس حتماً عرق هم خورده است و چون کلیه عرق خورها لپ تاپ هم دارند لذا معلوم میشود که از طریق رشت با پولهای موصاد میخواستند شیراز را منفجر بکنند . وی افزود بعد از ارتقاء امنیت چون الآن امنیت خیلی بالا رفته و قد مردم به آن نمیرسد لذا برای ارتقاء قد ملت از این به بعد اراذل را بجای اینکه تمام قد با یک وانت بگردانیم نیم قد با دوتا وانت از طرفین میکشیم !

دفتر کشف اشعار سیاسی الهی نیز با انتشار متن کامل دیوان راحل از همه خواست تا امشب از طریق تفأل بر این دیوان ملکوتی فال خود و بقیه را بگیرند . بر این اساس فال یکنفر از عاشقان دلسوخته از دیوان راحل چنین آمد :

منکه بدست اجانب بر سر کار شدم .......... باعث اینهمه ویرانی و کشتار شدم
خواب دیدم یک شب رید به مغزم حافظ .......... از همان شب سراینده این اشعار شدم :
من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم .......... چشم بیمار تورا دیدم و بیمار شدم !
................................. قس !