2008/12/19

#281

آيت الله جنتي در خطبه هاي نماز جمعه تهران : نبايد از انتفاضه «كفش» به سادگي بگذريم (فارس)

لقد بزن نه پشتک ، کفش بزن نه جفتک ، خطبه بخون نه خشتک !
.

این حرکت در عراق میشود انتفاضه در ایران گه خوردن اضافی !

در راستای انتفاضه کفش در عراق ستاد بزرگداشت مناسبتهای خنده دار جمهوری اسلامی از تغییر نام کوه دماوند به سلسله جبال منتظر الزیدی خبر داد . این ستاد افزود بقیه زمینهای حد فاصل مرقد مطهر تا قم برای احداث بارگاه ملکوتی آن حضرت بعنوان امام پانزدهم مسلمانان جهان در نظر گرفته شده است . قرار است آیت الله مجلسی نیز بزودی تعدادی حدیث و روایت درباره ظهور آقا بعد از پرتاب کفش پیدا کند . این ستاد افزود از این پس روز پرتاب کفش آن حضرت در تقویم بعنوان روز کفش ملی ثبت میشود . همچنین کلیه خیابانها و میادین تهران حد فاصل میدان آزادی تا چهار راه تهرانپارس بترتیب از منتظر الزیدی ۱ الی منتظر الزیدی n بنام آن حضرت نامگذاری میشود . بر این اساس چنانچه کسی در مسیرهای خطوط تاکسیرانی بگوید "سر زیدی" به جرم محاربه اعدام خواهد شد . توضیحاً اینکه جمهوری اسلامی اصولاً همیشه با "سرش" مشکل داشته است !

به همین مناسبت شهر مقدس بغداد آماده پذیرائی زائران آستان حرم ملکوتی خبرگزاری البغدادیه میباشد . ستاد پیاده روی در مناسبتهای خنده دار از کلیه شیفتگان و جگر گوشه گان و بطور کلی علافان بیکار پابرهنه در جمهوری اسلامی خواست تا عین آدم بعد از پیاده روی به وطن برگردند . اخیراً در جمهوری اسلامی زائران پیاده بعد از رسیدن به مقصد در ادامه تا ترکیه و یونان و قبرس همینطور پیاده میروند بعد همانجاها پناهنده میشوند !

هنوز کسی نمیداند که حضرت منتظر الزیدی بعنوان امام پابرهنگان پس چرا خودش کفش پاش بوده . احتمال دارد که این یکجور اعجاز الهی باشد که الآن عقل ما به اینجور چیزها نمیرسد و به آن میگویند فلسفه انتظار . بطورکلی ملت ایران الآن سی سال است که دائم در انتظارند . برخی در انتظار کودتا برخی هم در انتظار حمله امریکا . در همین راستا به گفته مفسران خداوند هم در چند جای قرآن گفته "لقد" که احتمالاً معنی اش یک همچین چیزهائی میشود . برخی نیز معتقدند که اگر قرآن بجای غار حرا در همین غار علی صدر خودمان نازل میشد الآن خداوند بجای "لقد" فرموده بود "چک و لقد" !

خبرگزاری فارس نیز با درج یک شعر بسیار نو و بشدت خنده دار به نام "پرزیدنتی که سوسک شد" از یک شاعر شوریده بسیار معروف و جهانی دست به یک رنسانس ادبی در هزاره سوم زد . قسمت مهمی از این شعر که در صفحه فارس جا نشد در این صفحه می آید :

من کفش دارم (صدای خنده !)
که الآن همرام نیس (خنده !)
سوسک دارد (خنده خیلی زیاد !)
پفیوز ! (چند نفر از خنده غش میکنند !)
بلتی با اَن جمله بسازی ؟! (خنده !)
اَنتفاضه بلتم (سه نفر از خنده مردند !)
خر (نخندید جمله هنوز تمام نشده !)
ط
و
مفیل دارد (همه یکساعت فکر میکنند بعد میفهمند که منظور خرطوم فیل بوده یک عالمه میخندند !)
خر چسونه ! ای بیش ! (بیش به قرینه معنوی و جناس متوازن یعنی بوش - صنایع ادبی جلد سوم !)
هر که دارد ریش عین گاومیش !

( در اینجا کلیه مستمعین از خنده مردند و شعر بدلیل بی مخاطب بودن نصفه ماند ! )