2008/11/30

#258

هدف از طراحي و اجراي حوادث بمبئي از سوي سرويس‌هاي جاسوسي آمريكا و اسرائيل اقدامي براي نشان دادن چهره‌اي خشن از اسلام است (فارس)

بی زحمت اینقدر چهره اسلام را در بمبئی خشن نکنید !
.
با تشکر - القاعده !
.

قرار شد از این به بعد تروریستهای مسلمان در حال کشتن مردم ابتدا بهشان لبخند زده سپس با مهربانی بهشان شیرینی تعارف کرده و چنانچه وصیتی چیزی داشتند حتماً به آن عمل نموده و بعد درحالیکه یک جوک خنده دار تعریف میکنند آنها را بکشند ! اتفاقات بمبئی در حالی رخ میدهد که تا پیش از این چهره اسلام در هیچ جائی خشن نبوده بلکه احتمالاً فقط بعضی وقتها پای گربه زیر چرخ تریلی میرفته ! در همین رابطه یکی از شهروندان فرانسه در مصاحبه با خبرنگار فارس پس از شنیدن اسم اسلام پولی که بابت مصاحبه بهش داده بودند را انداخت زمین فرار کرد !

طبق تحقیقات بعمل آمده جاسوسان موصاد و سیا پیش از این با کوبیدن برجهای دو قلو به هواپیماهای القاعده قصد داشتند چهره خشنی از اسلام نشان بدهند که این اقدام با هوشیاری احمدی نژاد ناکام ماند ! سرویسهای جاسوسی موصاد همچنین برای نشان دادن چهره خشن اسلام از نوار غزه هی به خودشان موشک پرت میکنند ! الهی خدا ازشان نگذرد ! جاسوسان سیا نیز در اقدامی موازی سربازهای خودشان را در عراق دسته دسته میکشند تا چهره اسلام را خشن نشان بدهند ! این در حالیست که بر اساس کلیه اخبار موجود رهبران همین جمهوری اسلامی خودمان از همان اولش اتفاقاً خیلی هم خوش خنده بوده اند و اسلام را همینطوری خنده خنده تا دسته به عالم و آدم تپونده اند !

مطابق کلیه روایتها شلاق و قطع دست و پا و چشم درآوردن و سنگسار و پرتاب از ارتفاع و داغ کردن و سایر مجازاتهای مفرح و هیجان انگیز اسلامی هم از همان صدر اسلام جزو شوخیهای رایج مسلمانان بوده و کسانیکه مورد مجازات اسلامی قرار میگرفته اند ظاهراً خیلی هم کیف میکرده اند ! همین روایتها حکایت از این دارند که آن عده از مردم جزیرة العرب که اگر در صدر اسلام ولشان میکردی همدیگر را هم میخوردند همه شان از دم یهودی و عضو موصاد بوده و با حمایت امریکا در هزار و چهارصد سال پیش میخواسته اند چهره اسلام را به یونانیها خشن نشان بدهند ! چقدر خوب شد که الآن دیگر هیچکس هیچکدام از آن کارهای خشن را نمیکند ! مگه نه ؟!