2008/11/12

#239

در راستای آتش سوزی خوابگاه دختران دانشگاه علم و صنعت

خـوابـگـاهـو آتـیـش نـزن ، دخـتـر آتـیـش پـاره !


بنا به اعلام سازمان آتشفشانی که هیچ ارتباطی با آقا و خانوم و اینجور جاها ندارد متاسفانه هیچکدام از دانشجویان در این حادثه کشته نشدند ! این در حالیست که چند دانشجوی بی حیا بدلیل خفگی بدون مانتو و مقنعه و چادر و دستکش و ماسک و نقاب و جوراب خود را لب پنجره کشانده و میخواستند قبل از مرگ زلفشان را به دشمن نشان داده و همزمان نفس هم بکشند . در حال حاضر پرونده آنها در کمیته ارتباطی و صیغه دانشگاه در حال بررسی است . فیلمبرداری در محیط این کمیته کاملاً ممنوع میباشد !

در همین رابطه سازمان امور دانشجویان بهشت زهرا نیز که قبل از آتشسوزی آمادگی کامل خود را برای انتقال اجساد به منطقه خوش آب و هوای خاوران اعلام نموده بود اکنون آماده پذیرش دختران بد حجاب بعد از خارج شدن از کمیته ارتباطی در قطعه خودکشی کرده های بهشت زهرا واقع در تپه های سنندج میباشد . بنا به اعلام دفتر کلیه مراجع نبش قبر خصوصاً بعد از خودکشی گناه سوپر کبیره بوده و خدا اصلاً از آدم نمیگذرد . لازم به ذکر است که چندی پیش مراجع در بیانیه ای به خانوده زهرا بنی یعقوب اعلام کرده بودند که شما هم انگار تنتان میخارد ها !

دکتر جبل عاملی که مثل سایر همکارانش اگر رئیس دانشگاه نمیشد حتماً باید وزیر میشد و جان آدمیزاد هم از همان وقتی که در سپاه بود برایش خیلی اهمیت دارد در یک واکنش سریع سه دقیقه قبل از حادثه در محل حاضر شد . دفتر نمایندگی اولیا و مقربین دانشگاه هرگونه اطلاع قبلی نامبرده را از اتفاق سه دقیقه بعد تکذیب و اعلام نموده که ایشان در زمان حادثه خوابیده بود . دانشجویان علم و صنعت دیروز با تحصن در دانشگاه خواستار ابقاء دکتر جبل عاملی و وقوع حوادثی از این قبیل که در این برهه حساس حداقل یکماه ملت ایران را سرگرم میکند شدند !

بر همین اساس سازمان سنجش نیز دو بند دیگر به شرایط ثبت نام در کنکور اضافه کرد . مطابق بند اول داوطلبان کنکور سراسری باید قول بدهند که اگر با پنیر فاسد نمردند حتماً آتش بگیرند . بند دوم نیز بعد از اینکه آتش گرفتند به خانواده هایشان اعلام خواهد شد !

رئیس جمهور نیز در واکنش به این حادثه در یک اقدام ضربتی رفت ساری . وی که بطور سرزده در اجتماع میلیونها نفر و چه بسا بیشتر حرف میزد گفت رئیس جمهور امریکا هر خری که باشد برای ما فرقی نمیکند و خر خودشان هستند که فکر میکنند ما برایشان نامه مینویسیم . کارشناسان میگویند بعد از این حرف رئیس جمهور کلیه مشکلات مردم مازندران بخوبی رفع شد و سفر ایشان با موفقیت کامل به پایان رسید !