2008/06/25

#16

یکی از تلویزیونهای لوس آنجلسی به نیت براندازی نظام از مردم دعوت کرد که جمعه ها و روزهای تعطیل در پارکها تجمع نموده و در خیابنها به اقداماتی مانند روشن کردن چراغ اتوموبیلها دست بزنند (خبر عصر رادیو و تلویزیون جمهوری اسلامی)

ما البته قبلاً فکر می نمودیم اینجوری که اینها چارچنگولی مملکت را چسبیده اند ما برای براندازی اگر زیردریائی اتمی و ناوهواپیمابر بر و تانک چیفتن و هواپیمای استیلث هم داشته باشیم باز کممان می آید همچنین ما فکر میکردیم که در روزهای غیر تعطیل هم میشود براندازی کرد لیکن حالا متوجه که نخیر ! چون در سی سال گذشته شب قبل از روزهای تعطیل متعلق به امام زمان بوده و دولت جمهوری اسلامی نیز خود امام زمان بوده و از قرار معلوم امام زمان تنها جائی که نبوده همان چاه جمکران بوده لذا آدم باید اولاً فقط روزهای تعطیل براندازی کند چون روزهای غیر تعطیل باید برود مسافرکشی و ثانیاً باید حتماً تلویزیونهای لوس آنجلسی به مردم گفته باشند و اگر تلویزیونهای تهرانجلسی گفته باشند براندازی صورت نمیگیرد و اگر بگیرد هم قبول نیست !

جمعه میکنیم شما را .......... سرنگون !


اینها آفریقائیهائی هستند که جمعه دو هفته پیش به دعوت تلویزیونهای آنگولاجلسی داشتند میرفتند در پارکها تجمع کنند !
از آنموقع تا حالا از سرنوشت رئیس جمهورشان اطلاعی در دست نیست احتمال دارد که او را خورده باشند به گمانم !

ما البته میخواستیم این پیروزی بزرگ را تبریک بگوئیم ولی یادمان افتاد که ما چون خودمان دشمن هستیم لذا اینجور موقعها باید قاعدتاً شکست بخوریم حتی اگر خودمان هم نفهمیم چطوری شکست خورده ایم ! فلذا در اینجا یکی از راههای براندازی در روزهای تعطیل را به جهت کمرنگ نمودن شکست سنگینی که خورده ایم در زیر می آوریم زیرا برای اینکه چرا !

  • از آحاد ملت تقاضا میگردد که جان اون مادرشان اگر ماشین ندارند هم آژانس بگیرند و اگر نبود دربستی بگیرند و چون جمهوری اسلامی همه جا نفوذی دارد اصلاً به راننده نگویند که قصدشان از ماشین سواری براندازی در جمعه ها به دعوت تلویزیون است ! بعد یک آدرس پرت و پلائی را به راننده بگویند که حتماً از ۱۸ تا اتوبان بگذرد و اگر اتوبان کرج بود بگویند رفت و برگشت ! در اینجا لازم است به جهت براندازی به راننده بگوئید اگر من را تا ۷ دقیقه دیگر از دم امجدیه برسانی رودهن من صد تومن بهت میدهم ! دیگر لازم نیست چیزی بگوئید چون راننده حتی اگر تلویزیون هم نداشته باشد آنچنان برای بدست آوردن آن صد تومن به ماشینش گاز میدهد که تمام ماشینهای پلیس می افتند دنبالش ! جون ! بعد چون پیکان ۴۸ از بنز پلیس یواشتر میرود شما خیلی زود دستگیر میشوید و در این قسمت برنامه اگر چیزی افتاد گردن شما فوری بگوئید من اگر میگفتم برو بمیر هم این باید میرفت میمرد ؟! بعد بگوئید چون من را به مقصدم نرسانده ای پس پولت را هم نمیدهم ! اینکار البته یک کمی نامردی است ولی چون تهش میخورد به براندازی اشکال ندارد ! شما مطمئن باشید بلافاصله بعد از اینکه راننده حس بکند که پلیس باعث شده که آن صد تومنش بپرد باهاشان گلاویز میشود و مردم هم بدلیل اینکه اکثراً تلویزیونهایشان لوس آنجلسی است می آیند و به بهانه جدا کردن تمام پلیسها را چنان کتکی میزنند که بعدش طول درمان بگیرند و بازنشسته بشوند خانه ! اگر اینکار را در سه تا جمعه و دوتا یکشنبه تعطیل انجام بدهید اگر بروید ریاست جمهوری را هم بگیرید دیگر هیچ پلیسی در ایران وجود نمیکند طرف شما بیاید و به همین راحتی براندازی صورت میگیرد !

توضیح لازم : بدلیل اصرار بیش از حد شما و تماسهای مکرری که با ما میگیرید ، طی ساعات آتی چند روش دیگر براندازی در روزهای تعطیل را به سمع و نظرتان میرسانیم فقط باید قول بدهید که تلویزیونتان حتماً لوس آنجلسی باشد چون اگر جای دیگرجلسی باشد براندازی صورت نمیگیرد و جمهوری اسلامی میخ میشود انشالله تعالی !