2013/01/04

#1256

آقای کدیور ، ما کنیز نداریم !


در راستای پاسخ جهانشمول حجة الاسلام دکتر محسن کدیور (ارواح جمعی از اصلاح طلبها له الفدا) به یکی از کاربردی‌ترین سوالات مسلمین جهان در مورد استمناء ، ما ضمن تشکر قلبی از ابراز توجه این عالم دینی پیشرو به اینگونه مسائل آنهم در هزاره‌ی سوم ، در همین مورد تعدادی سوال دیگر از ایشان پرسیدیم که این عالم ربانی که با حفظ سمت مدیر مسئول ، سردبیر و ظاهراً تنها عضو هیئت تحریریه‌ی سایت وزین جرس هم هست ، با دقت عجیبی به تمام آنها پاسخ داد :

ما : با آرزوی تابش انوار الهی به ارواح طیبه‌ی شما ، لطفاً بفرمائید هدف شما از ماهی یکبار سوتی دادن در سطح باشگاه‌های استان و سالی یکبار سوتی در حد لالیگا چیست ؟
دکتر محسن جهانشمول : اعوذ بالله من الشیطان الرجیم . من هیچ سوتی‌ای نداده‌ام و صرفاً بعنوان یک مرجع اسلامی با استعانت از آیات الهی به سوال عزیزانی که عین تولید کنندگان خبر در سایت جرس وجود دارند ولی اسم ندارند پاسخ  داده‌ام .

ما : شما در تفسیر مستقلی از آیه شریفه‌ای که از دیوار آن استعانت نموده‌اید برقراری رابطه جنسی با کنیز را حلال اعلام کرده‌اید . جسارتاً بفرمائید در هزاره‌ی سوم دارید جدی می‌فرمائید یا ما را چیزی گیر آورده‌اید ؟
محسن جهانشمول : نخیر اتفاقاً بنده همیشه جدی می‌فرمایم . برقراری رابطه با کنیز موثرترین راه نجات از فساد است .

ما : حالا اگر کسی بختش برگشته بود و امکانات صدر اسلام مثل جنگ خندق را نداشت که کنیز داشته باشد واقعاً هیچ راه دیگری برای نجات اسلام وجود ندارد ؟ اینطوری که خیلی بد می‌شود آخه .
محسن جهانشمول : متأسفانه همینطور است و بنده همانطوری که در پاسخ شرعی‌ام اشاره کردم هر کسی که جور دیگری خودش را ارضاء بکند به حریم الهی تجاوز نموده و آنوقت باید حریم الهی را ببرند بدوزند . اسلام فقط دو راه برای ارضاء پیش‌بینی کرده : ازدواج ، کنیز .

ما : با عرض شرمندگی آنهائی که خدای نکرده خانم هستند و از اساس اگر کنیز داشته باشند هم کارشان راه نمی‌افتد باید چه خاکی سرشان بکنند ؟
محسن جهانشمول : ما دیگر اینها را نمی‌دانیم . از نظر اسلام یا باید زن داشته باشی یا کنیز . اصولاً اسلام زیاد اهل پیش‌بینی در مورد امور مربوط به خانمها نبوده وگرنه لابد در ایات الهی می‌فرموده که اگر شوهر داشته باشید هم اشکالی ندارد . در مورد کنیز برای خانم‌ها هم من چه می‌دانم ، خب خانم‌ها لابد باید بروند بجای کنیز ، برده بگیرند که بعنوان جایگزین استمناء ، از ایشان مسئلت بنمایند .

ما :  آقا ! حالا بگذریم از اینکه در مقطع حساس کنونی اگر جنابعالی برای پاسخ دادن به همچی سوالاتی احساس تکلیف نکنی هم نه به جائی برمی‌خورد و هم اینکه سیصد هزارتا آدم دیگر وجود دارد که از صبح تا شب تخصصشان پاسخ به همین سوالات مربوط به جاهای ناجور آدم است ، ولی خدائی ما را گیر آورده‌ای نه ؟
محسن جهانشمول : نه ! آقا جان بنده مسئول مدرن کردن و به‌روز کردن و قرائت جدید از اسلامم . ولی شما اگر کنیز را برداری با ویندوز 8 هم آپدیت کنی باز هم چیز جدیدتری ازش درنمی‌آید . نکند انتظار داری ما ملت را تشویق کنیم که بجای اینکارها بروند دوست دختر و دوست پسر بگیرند ؟ اصلاً بمن چه که شماها خیال می‌کنید بین من و مثلاً مصباح یزدی واقعاً فرقی وجود دارد ؟ هان ؟!