2012/07/29

#1191

علم الهدی : پیروزی نوشاد عالمیان بخاطر نخوردن مرغ بود !


در پی پیروزی نوشاد عالمیان در روز دوم رقابت‌های المپیک که احتمالاً طبق روال چه بخواهد چه نخواهد برگ زرین دیگری بر تاریخ انقلاب اضافه کرده است ، امام جمعه موقت مشهد که دائماً هست پیروزی‌های وی در المپیک را از برکات مرغ نخوردن و تأثیرات مستقیم اشکنه با پیاز و تیلیت نامید و ابراز امیدواری کرد که سایر عزیزان ورزشکار اردوی المپیک ایران که در مراسم افتتاحیه بدلیل پرهیز از بدآموزی علی آبادی بجایشان رژه رفت ، با پیروی از همین الگوی غذائی بتوانند هر روز برگ‌های زرین بیشتری بر زرین دون انقلاب اسلامی اضافه بکنند . وی که در همایش موفق اخته کردن خروس‌های استان خراسان سخن می‌گفت همچنین آبدوخیار و یتیمچه را بهمراه تاس کباب و کله جوش از موثرترین راه‌های پیروزی در المپیک برشمرد و تا زمان گران نشدن ماست بر لزوم دمپختک نیز تاکید کرد .

به همین مناسبت سازمان ترویج مرغ تخمی (تخمی لزوماً فقط چیزهائی که از چین وارد می‌شود نیست) با سازمان کشیدن تخم همه چیز بطورکلی ادغام شد . نهاد نمایندگی ولی فقیه وابسته به ارتش بیست میلیونی مستقر در خانه‌های عفاف مرغداری‌ها با اعلام این مطلب ابراز امیدواری کرد قهرمانان المپیک به اصول و اهداف این ادغام در زمان بازگشت به کشور توجه نموده و اصولاً انگلیس را کشور خوبی برای درخواست پناهندگی برشمرد . همچنین واحد حمایت از اندوه لبنان مستقر در اردوی المپیک ایران در لندن که احتمالاً چندتایشان هم در هنگام رژه مشاهده و باعث بروز اسهال شده‌اند بر نظارت کامل خود بر رژیم غذائی ورزشکاران اعزامی تاکید و تصریح کرد در صورت مشاهده‌ی هرگونه سینه و خصوصاً لنگ مرغ در رژیم غذائی ورزشکاران بلافاصله هماهنگی‌های لازم جهت برخورد قرعه‌ی آنان با ورزشکاران اسرائیلی به انجام رسیده هرکی مرغش تخم دارد حالا از ادامه مسابقات انصراف ندهد .

به گفته پزشکان تیم ، نوشاد عالمیان پیش از انجام مسابقه با ورزشکار استرالیائی و خصوصاً هنگ کنگی صرفاً از تیلیت* اشکنه و جغول بغول* استفاده نموده که این امر علاوه بر بالا بردن تقوای نامبرده به جهت آمادگی در مسابقات باعث پیشرفت پیچ و خم عضلانی در وی نیز گردیده است !

* به امام حسین خودم می‌دانم درستش «تیرید» و «جغور بغور» است ، اینرا از قصد اینجوری نوشته‌ام . لطفاً از ارسال چهارده هزار ایمیل به جهت تصحیح متن خودداری فرمائید)