2012/03/15

#1109

جمهوری اسلامی دوباره "صدای امریکا" را درآورد !پیرو صداهای ضد امریکائی ایران در تهران ، جمشید چالنگی از صدای امریکا در واشنگتن برکنار شد . به همین مناسبت تعدادی از پرسنل صدای مربوطه که توسط وزارت خارجه امریکا ایجاد و از طریق وزارت خارجه ایران کنترل می‌شود از هیلاری کلینتون خواستند تا بجای نگرانی برای اپوزوسیون سوریه و ایران ، علی الحساب خشتک رادیو تلویزیون خودش را که رسانه‌ی همین اپوزوسیون است بالا نگه بدارد . این پرسنل افزودند صدائی که از پول مردم امریکا قبلاً درمی‌آمد ، الآن با پول مردم ایران کم کم دارد خفه می‌شود . این درحالیست که هم‌اکنون نصف زندانیان بند 209 اوین دقیقاً بخاطر پخش صدایشان در همین صدا زندان هستند . پرسنل مربوطه همچنین معتقدند با احوال موجود ، وزارت دفاع امریکا که با همه جنگ دارد ، اگر بجای اینهمه سرمایه‌گذاری برای زدن "تأسیسات اساسی" جمهوری اسلامی همین بیخ گوش خودشان این صدای امریکا را بزنند انگار نصف تاسیسات اساسی جمهوری اسلامی را زده باشند .

این صدا که اخیراً روزی هشت دفعه صدای همه را درمی‌آورد ، در مقابل با انتشار فهرستی از اسامی مدیران و سردبیران ارشد که فقط سه‌تایشان قبلاً یا فعلاً در بیت رهبری کار نمی‌کرده‌اند ، کلیه‌ی اتهامات وارده را بی‌اساس خوانده و آنرا کار تعداد قلیلی منافق سلطنت طلب بهائی که از انگلیس پول می‌گیرند تا در آریاشهر مردم را با تیر بزنند دانست . مدیریت صدای امریکا همچنین افتتاح معاونت ایثارگران و روایت فتح در این رسانه را طبق استفتاء از دفتر آیة الله العظمی چارلز غلامحسین دائم بقا از مراجع لندن کاری خوب و متعالی برشمرد و تاکید کرد که این استفتاء را هومن مجد انجام نداده است . مدیریت مربوطه هومن را جهادگری دلسوز با سابقه‌ی حضور در جبهه‌های نور علیه تاریکی خواند و در شرح سوابق رسانه‌ای ایشان وی را آپاراتچی خط مقدم جبهه معرفی کرد که هرچی که هست از رامین عسگرد خیلی بهتر فارسی حرف می‌زند . لازم به ذکر است که استخدام افراد فوق حرفه‌ای در امر رسانه ، در پستهای مدیریتی صدای امریکا خصوصاً در دو سال گذشته بشدت سابقه دارد و مثلاً برادر علی سجادی که از ذکر نامش خودداری کرد و مدتی بعنوان یکی از سردبیران ارشد صدای امریکا از همه فحش خواهر مادر شنید قبلاً در اداره پست ، پشت تمبر و جلوی پاکت نامه لیس می‌زده است .

گفته می‌شود با انتشار قسمتی از ناگفته‌های جمشید چالنگی ، مدیریت صدای امریکا وی را در خطبه‌های نماز یکشنبه از خواص بی‌بصیرت و سران فتنه نامیده و قرار شد دور خانه و جلوی پنجره‌هایش آهن بکشند و کلیه‌ی تماسهای تلفنی و همچنین اینترنت او را قطع بکنند و به بچه‌هایش هر شش ماه یکبار اجازه ملاقات بدهند که بعدش مایکل داگلاس عین همین داوود رشیدی خودمان برود ژنو از آزادی در امریکا دفاع بکند ولی چون اگر در امریکا که عین ایران آزاد نیست کسی حتی بخواهد به یکی از این غلطها فکر هم بکند خشتکش را سرش عمامه می‌کنند به همین جهت قرار شد یک عده بطور خودجوش بروند به خانه‌اش حمله بکنند و این افراد حتماً کارت دانشجوئی و خصوصاً گیتار هم همراهشان باشد و پس از تخریب محل مربوطه ، بجای اینکه فرار بکنند ، همانجا نماز جماعت خوانده و چنانچه احیاناً هر کدام از آلات فعل حرام از قبیل تخته نردی ، ورقی چیزی در خانه‌ی او پیدا کردند بعنوان آلت قتاله از آن سیصدتا عکس بگیرند تا اذهان عمومی از این فجایع باخبر بشوند !