2011/07/03

#988

اصلاح طلبهای عزیز ترو خدا حرف بزنید !


بدینوسیله ما جمعی از اصلاح نطلبها ضمن تشکر وحشتناک از تمامی حرفها ، بحثها ، جلسات ، سخنرانی‌ها ، اظهار نظرها ، اعمال و رفتار ، سفرهای استانی به دانشگاههای امریکا و غیره‌های شما که تا این لحظه بخوبی باعث نابودی کامل اصلاحات گردید حمایت قاطع خود را از ادامه‌ی هرگونه اظهار نظر جدید شما در خصوص سخنان اخیر مجتبی واحدی اعلام نموده و از همینجا آمادگی کامل خود را جهت انتشار تمام حرفهای شما در سایتها و صفحات و وبلاگها و فیس بوکهایمان اعلام می‌داریم . شک نیست که در راه خطیر نجات همان اصلاحاتی که شما خودتان نابودش کردید دشواری‌های زیادی از جمله زنده بودن تعدادی از ما اصلاح نطلبها پیش روی شما قرار دارد که مجدداً از همینجا کاملاً قول می‌دهیم که مادام که شماها حرف می‌زنید ما لال بمیریم چون ما خودمان را هم که بکشیم باز عمراً بتوانیم به اندازه‌ی یک صد هزارم شما به اصلاحات لطمه بزنیم .

همچنین مستدعیست امکانی فراهم بیاورید که آقای ارده شیر امیر ارجمند حداقل هفته‌ای یکدفعه و چه بسا اگر پا داد روزی یکبار حتماً هر جوری که شده حرف بزند باشد تا در رقابت تنگاتنگ با خواهر فاطی رجبی در مسیر تخریب همان چیزی که می‌خواهد ازش دفاع بکند پیروز از میدان خارج بشود . شک نیست که تاکنون اگر خواهر فاطی تولید طنز را شش برابر کرده بود برادر ارده شیر یک تنه فصل جدیدی در طنز بنا نهاده و غیر از افزایش تولیدات طنزهای نوشتاری انگیزه‌ای جدی برای تولید طنزهای صوتی و تصویری نزد همگان هم ایجاد نموده که جا دارد تقدیر ایشان را بنماید .

در پایان از هواداران اصلاحات نیز تقاضا داریم که طبق روال با تشکیل انجمنهای مخفی در فیس بوک و توئیتر و گوگل پلاس و هر جای دیگر که چون کاملاً مخفی است آمار صبح و ظهر و شبش بما می‌رسد با هماهنگی کامل اقدام به حمله به لینکها و استتوس‌ها و کامنتهای ما بنمایند تا در راه نابود کردن خودشان به نمایندگان شایسته‌ی اصلاحات کمک شایانی کرده باشند . در حال حاضر ما از طرف تمام اصلاح نطلبها قول می‌دهیم که ضمن رعایت سکوت کامل رادیوئی فقط همینجوری چارقاچ بشینیم شماها را تماشا کنیم لیکن چنانچه وسطهای کار نتوانستیم جلوی خنده‌مان را بگیریم و یک پخی چیزی زدیم آن دیگر لابد دست خودمان نبوده و مرض نداشته‌ایم .

و من الله توفیق و خدا علیه شما را بتکاند !