2011/02/07

#887

آمیرحسین ؛ دوشنبه ما می‌ریم ، تو هم بیا !


می‌دانم که اگر اعلام بکنی که می‌آئی همین الآن دستگیرت می‌کنند و هیچکداممان اینرا نمی‌خواهیم ، می‌دانم که اگر بیائی و بعدش اعلام بشود هم باز همین اتفاق می‌افتد و ما باز هم اینرا نمی‌خواهیم ، ولی بیا . خودت و بدون هیچ اعلام قبلی و بعدی هر جور که می‌دانی و هر جا که می‌دانی بیا . حدود یکسال و نیم است که ماها را از نزدیک ندیده‌ای ، صدایمان را از نزدیک نشنیده‌ای ، ما هم همین مدت است که تو را جز توی سایتهایمان هیچ‌جا نه دیده‌ایم نه شنیده‌ایم اگرچه که روز دوشنبه نمی‌خواهیم تو را ببینیم چون جنبه نداریم وقتی که ببینیم همه‌جا اعلام می‌کنیم آنوقت شر می‌شود !

راستی داری می‌آئی کروبی را هم بیاور . البته اگر خودش از دو روز زودترش نیامده بود ! هرچی باشد شما دوتائی با هم به وزارت کشور نامه دادید درخواست مجوز کردید . ما هم دیدیم شما زحمت مجوز نگرفتن را کشیده‌اید گفتیم خب ما هم زحمت آمدن بی‌مجوزش را می‌کشیم . آخر اینطوری که نمی‌شود ، ما حتماً باید حمایت خودمان را همه جوره از ملت مظلوم و همزمان قهرمان مصر و تونس به همه اعلام بکنیم . بخدا از وقتی مصر اینجوری شده اصلاً خواب و خوراک نداریم ما . حالا مصر چه جوری شده ؟! مهم نیست ، هر جوری هم شده باشد ما حتماً باید دوشنبه بریزیم خیابان ازشان حمایت بکنیم . حالا اگر آمدیم و یهو یادمان رفت حواسمان پرت شد شعارهایمان یک چیزهای دیگری بود آن دیگر خب ما بگی نگی گیجیم دیگه آمیرحسین آقا کاریمان نمی‌شود کرد !

فقط اینکه آمیرحسین آقا جان ؛ البته می‌دانم این چند مدته خیلی آقا شده‌ای خلاف ملاف را کلاً گذاشته‌ای کنار ، ولی خب شیطان است دیگر یکدفعه دیدی به آدم گول مالید ، یکدفعه برنداری مثل 22 خرداد برای محافظت از جان و مال و ناموس مردم بیانیه بدهی برنامه را لغو بکنی‌ها . همین الآنش تو که بیانیه و دعوت برای مراسم دوشنبه نداده‌ای که حالا بعداً بخواهی لغو بکنی . خودت هم صد دفعه گفته‌ای که رهبر این جنبش من نیستم مردم هستند ، جان اون مادرت خودت را برای ابد از چشم ما نینداز . هر چند که من خودم جانم را برداشته‌ام در رفته‌ام و لنگش کن و اینا و اگر راست میگی خودت بیا و این بساطها ولی به حضرت عباس ما هم اینجا پشت جبهه داریم عین خر کار می‌کنیم برای برنامه‌ی همین دوشنبه !

هیچی دیگر همینها را می‌خواستم بگویم که خب گفتم . حالا هم برو وقت ما را نگیر هزارتا کار داریم برای دوشنبه !