2010/10/30

#833

تبریک میگم مموتی ؛ ماشالا سال به سال ا.ن‌تر میشی !


البته ما نمی‌دانیم ششم آبان تولد مموتی از کدام پدر پدرسوخته‌اش است لیکن از چند نفر هم پرسیدیم آنها هم نمی‌دانستند ؛ آن پدری که در ارادان بز می‌چراند یا آن پدری که سید است یا آن پدری که مرجع است یا آن بی‌پدری که الآن رهبر است یا کلاً تمام اینها یکجوری ترتیب کار را دادند که در هر حالت مموتی همین ششم آبان بیفتد زمین . بهرحال اینکه کی با مادر کی رفت و آمد دارد زیاد برای ما مهم نیست ، مهم اینست که الآن جمیع پدران با تک پسرشان دارند با مام وطن رفت و آمد میکنند . به همین مناسبت و از آنجا که سخنگوی وزارت خارجه امریکا طی پیامی در توئیتر افتادن مموتی را تبریک گفته دیدیم هرچی باشیم از این فیلیپ کراولی کله سکسی که کمتر نیستیم فلذا پیام تبریک ما به این شرح در زیر می‌آید ولی تو زیاد به زیر نگاه نکن بی ادب !

متن پیام تبریک ما :

مموتی جان ! پنجاه و چهارمین بهار افتادنت را ابتدا به محضر پدرانت که برای افتادن تو خیلی زحمت کشیدند جوری که تلمبه خانه داشت از کار می‌افتاد ، بعد به محضر ننه‌ات که برای انداختن تو خیلی زور زد و در این راه صدها آفتابه آب مصرف شد بعد به محضر آقا امام زمان که اگر تو نبودی ضعف مدیریتی طی سالهای غیبت کلافه‌اش کرده بود و همچنین به محضر خانوم فاطی رجبی که همین افتادگی تو او را کشته تبریک عرض می‌نمایم .

واضح و مبرهن است که طی سال گذشته جنابعالی با تلاشهای شبانه روزی‌ات هزار الله اکبر روز به روز ا.ن‌تر شدی ، گاهی در اداره امور چنان سفت و غلیظ می‌شدی که افتادگی‌ات را یک لیتر روغن کرچک و یک قطار قرص بیزاکودیل لازم بود گاهی برای دفاع از حقوق حقه‌ی ملت ایران در فلسطین اشغالی چنان گردن کلفت می‌شدی که از دهنه‌ی تانکر تخلیه چاهی هم رد نمیشدی گاهی بیاد محرومان و مستضعفین چنان نرم و روان بودی که توی راه تا بخواهیم به جائی برسیم ریخته میشدی و گاهی ... چه بگویم که کلمات از وصف تو قاصر است .

بهر تقدیر رایحه خوش خدمت تو حالا پنج سال است که کره زمین را خفه کرده و در شرح خدمات ارزنده‌ی تو همین بس که دل دردمند تمام جهانیان با دیدن ا.ن‌تری تو بارها سبک شد . این میلاد را همچنین به ا.ن بانو فرح پهنوی نیز که در جوانی خیلی گشت تا آخر تو را در ارادان پیدا کرد صمیمانه تبریک می‌گویم . تو به این بزرگوار هم خدمات شایانی کردی جوری که بعد از پنج سال بدتر از خودت ا.ن‌تر شده !