2010/10/28

#832

در مقابل خس و خاشاک واقعی 63% توپ و میدان دست مموتی بود !


این بازی که در حضور خودجوش میلیونها تماشاگر اعزامی از تیپ مکانیزه ذوالفقار و جمعی از سران و تهان و فرماندهان لشکر 23 ظهر تاسوعا و میلیونها عاشق و شیفته و سوخته و پدرسوخته‌ی امامت و ولایت برگزار شد ، در پایان با گلهای حساسی که رئیس جمهور با مدیریت امام زمان به دروازه‌ی خالی زد با نتیجه‌ی هشت بر شوش به پایان رسید که درجا مورد تأئید شورای نگهبان قرار گرفت . استقبال میلیونی از این بازی به حدی زیاد بود که خودروی حامل مموتی چند دفعه جلوی استادیوم لای تانکها و نفربرها و اتوبوسهای کسانی که بطور خودجوش برای تماشای بازی آمده بودند گیر کرد .

احمدی نژاد در مصاحبه‌ای که بین دو نیمه انجام شد گفت همینجوری داشتم بسمت دروازه می‌دویدم که ناگهان یک هاله‌ی نوری منرا احاطه کرد و به خودم که آمدم توپ گل شده بود . وی همچنین در مورد مورالس بازیکن خارجی تیم دولت گفت این بازیکن بهترین خرید نیم فصل ما بود و پسر خوبی است و کلاً همیشه به حرفهای مربی‌ خیلی گوش می‌دهد و هر کاری بگوئی می‌کند . مورالس در پایان توانست با شایستگی لقب جاودانه‌ی استاد اسدی امریکای جنوبی را که تا پیش از این دست هوگو چاوز بود از آن خود بکند و کاپ اخلاق نیز بهمراه دویست میلیارد دلار محض توسعه و ترویج جزیره سازی در بولیوی به وی اهداء شد .

در جریان بازی تماشاگران با ایجاد موج بولیوائی شور خاصی به این بازی بخشیده بودند و هر زمان که توپ زیر پای مموتی قرار می‌گرفت با فریادهای آتیش کن آتیش کن وی را تشویق می‌کردند و چنانچه توپ شلیک میشد ولی گل نمیشد بلافاصله جهت سرکوب اعضاء و هواداران تیم مقابل وارد زمین مسابقه میشدند . این بازی همچنین با حضور تعدادی خس و خاشاک که دیروز لاکردار عین باقلوا شیرین شده بودند از قبیل کریم شوتی ، فرهاد چمن خور ، وحید ریغونه ، رضا دیوونه ، غلام پا کوتاه و همچنین با حضور ارزشمند فتح الله زاده مدیر عمله‌ی استقلال برگزار شد . فتح الله زاده در پایان به خبرنگاران گفت : بنده البتیه کلاً فوتبال بیل میرینم فقط عشگ به این اشـّک منیم اونجا کیشاند !