2010/07/05

#777

طرح مقابله با کله‌های سکسی با موفقیت به اجرا درآمد !


در راستای اینکه مموتی با حجاب و مدل مو مخالف است و پلیس و وزارت ارشاد هم زیر نظر او نیست و در پهنای اینکه کله هرچی که است البته پوستش شبیه بیضه نیست ولی از آرنج سکسی‌تر است در همین راستا از تعدادی از مراجع جریان را استفتاء نمودیم که همراه با پاسخهای مربوطه اینجا می‌آوریم :

مسئله : پسری دارم هرچه اصرار میکنم سرش را بزند نمی‌زند حالا میگی چیکار کنم ؟
جواب : کدام سرش را ؟ چنانچه خدای متعال نکرده ختنه نشده باشد باید برد به زور سرش را بزند لیکن اگر الحمدلله ختنه شده باشد اصرار زیادی احتمال بعید به یقین آنست که اصرار پدر منشاء فرار پسر از دین بشود انّ الله ناظر بکل امور .

مسئله : همسایه‌ای داریم تا اینجا مو دارد برای برخورد مناسب چه کنم ؟
جواب : گویا در طرح مسئله تعجیل نموده دقیقاً مشخص نکرده‌اید که همسایه‌ی شما انشالله تعالی زن است یا خدای نکرده مرد ؟ اگر زن است آدرس بدهید بیائیم در الطاف الهی بصیرت کنیم ببینیم دقیقاً تا کجا مو دارد اگر مرد است ولش کن ! برود خیابان خودشان می‌گیرند خشتکش را درمی‌آورند راحت می‌شوی .

مسئله : به نظر حضرتعالی آیا کچل کردن وجهی از جهاد است یا کلاً چه وجهه‌ای دارد ؟
جواب : از حضرت نقل است روزی مسیری طی می‌فرموده دیده شلوغ است . پرسید اینجا چه خبر است ؟ گفتند دانشگاه شلوغ شده چندتا کچل رفته‌اند مو دارها را کتک می‌زنند . فرمود : حالا دیدی ؟ همین ، شکلی از جهاد است .

مسئله : بنده در نروژ هستم و موهایم را مدل قیصری می‌زنم . اینجا قبله کدام طرف است ؟
جواب : مبرهن است که مدل اختاپوسی بلکه در مواردی چنگیزی و تا حدودی شاخ شاخی (عنقریب کمثل دیوید بکهام انشالله) در نروژ خوشایندتر است اما احوط آنست که پیش از غسل ترتیبی اگر بخار بول تا فرق سر رسیده باشد در هر حال به هر طرف رو کنی خداوند متعال انشالله همانجاست ، نروژ و شابدل عظیم ندارد .

مسئله : در حمام کاسه‌ای گذاشته بودم روی سرم داشتم دورش را میزدم ناگهان فهمیدم کاسه پر از واجبی بوده . الآن باید چه خاکی سرم بریزم ؟
جواب : دقیقاً نمیدانم ولی خدا نصیب نکند . لابد خمس نداده‌ای اینجوری شده . می‌توانی فضله‌ی پرندگان حرام گوشت بمالی یا عجالتاً بروی مو بکاری طوری که باعث عسر و حرج نشود حالا هر جور خودت حال میکنی . در هر صورت تا زمان رویش مو از رستنگاه به بعد محکوم به خنده‌ای !