2010/02/09

#668

آقای خامنه ای ! بزنم فـکـّـتو بیارم پائین ؟!  1. محمدرضا تاجیک با عنوان جاسوس خاک بر سر گرد و خاک دستگیر شد و با عنوان دکتر تاجیک استاد دانشگاه و کارشناس خیلی چیزها بطور کاملاً متمدنانه (لغت جدید است بیخود نگردید) امشب در تلویزیون اعتراف کرد و از زندان آزاد و راهی بهشت شد .
  2. بهزار نبوی که اعتراف نکرد با همان عناوین اولیه ای که همه دستگیر می‌شوند به پنج سال زندان محکوم شد . قرار بود دادگاه تجدید نظر در محکومیت وی یه کمی تجدید نظر کند که اتفاقاً همین کار را هم کرد و نظرش را تجدید کرد گفت همان پنج سال خوبته .
  3. بهشتی یک ملت بود ولی پسرش که داشت یک دولت میشد همین امروز آزاد شد . چنانچه تا پس فردا در برنامه کاملاً زنده بخش خبری ده و نیم فردا شب که امشب ضبط شده دیدید که دارد از امام فکت می‌آورد اصلاً تعجب نکنید چون اینها توی زندان به یک حقایقی می‌رسند که آدم بیرون زندان نمی‌رسد . توضیحاً اینکه حقیقت یک چیزی است که از ته وارد سر آدم می‌شود .
  4. یک حکم اعدام دیگر برای یکنفر دیگر که قرار بود روز عاشورا به ایل بنی هاشم هتک هرمت بکند و به همین دلیل پارسال دستگیر شده بود صادر شد . جمهوری اسلامی وقتی ببیند دو نفر را که اعدام بکند ملت خشتکش را چپه می‌کنند می‌کشند سرش دیگر اعدام نمیکند ولی چندتا حکم اعدام دیگر صادر میکند . قبلاً قرار بود به مناسبت ایام الله 9 نفر دیگر بدلیل جنگ مسلحانه با خدا اعدام بشوند ولی چون خیلی چیزهای دیگر هم قبلاً قرار بود که الآن دیگر قرار نیست اعدام نشدند .
  5. به همین مناسبت یک نفر دیگر هم که ظاهراً روز عاشورا بعد از دزدیدن اسب امام حسین در میدان ولیعصر با مهمیز از روی یک نفر رد شده بود توسط پلیس دستگیر و در همان مراحل اولیه هرگونه احتمال ارتباطش با نیروی انتظامی را تکذیب و حتی نیم ساعت هم به این احتمال خندید . نیروی انتظامی اعلام کرد که این فرد استثنائاً به هیچکدام از جریانهای سیاسی وابستگی نداشته در صورتیکه آدم در جمهوری اسلامی هر غلطی که بکند حداقل به انگلیس وابستگی دارد . حالا چرا ایندفعه اینجوری شده گمانم توطئه همان انگلیس باشد .
  6. جمهوری اسلامی یک کاری کرد که شورای امنیت امروز حتماً کار و زندگی‌اش را بگذارد زمین شصت و دوتا قطعنامه علیه ایران صادر بکند . جمهوری اسلامی موفق شد بعد هم گفت اینها هرچی تحریم بکنند دهن ملت سرویس می‌شود که اولاً بما چه ثانیاً دستشان درد نکند چون ما خودمان هم داریم همین کار را می‌کنیم اینطوری لااقل سرویس شدن دهن ملت را می‌اندازیم گردن شما .
  7. هفت نفر بدلیل همکاری با رادیو فردا بازداشت شدند . این هفت نفر هر روز از طریق گوش دادن به رادیو فردا با آن همکاری می‌کردند . واقعاً همکاری از این باحالتر هیچ جا پیدا نمی‌شود . شما هم اگر با من همکاری نکنید این صفحه را نخوانید پس ببخشید بنده دارم توی زیرزمین کایت هوا می‌کنم ؟
  8. شصت و پنج روزنامه نگار با دستگیر کردن خود ناخواسته دولت نه و نیمم را یکبار دیگر در یک چیز دیگر در جهان به رتبه اول رساندند . روزنامه نگارهای ایران آدمهای خیلی بامزه ای هستند : خودشان را جر می‌دهند که دولت به رتبه آخر هیچ جائی نرسد وقتی موفق می‌شوند دولت دقیقاً به رتبه اول همه جا میرسد . به همین مناسبت ایران با 65 روزنامه نگار زندانی اولین کشور بزرگ زندان روزنامه نگارهای جهان شد .
  9. به مناسبت ایام الله خجسته دهه فجر تمام سرویسهای اینترنت کشور قطع و مختل و فلج و نخاعی شد . دسترسی به یاهو و جی میل با فحش ناموس هم امکان پذیر نیست هات میل را وجداناً امتحان نکرده ام چرا دروغ بگویم . هنوز هیچکس در اینمورد توضیح رسانی نکرده است ولی وزیر مخابرات گفت جدی علتش را نمی‌دانید ؟
  10. حد فاصل میدان انقلاب تا آزادی بیست و دو میلیون بلندگو به یاد بیست و دو میلیون رأی دزدیده شده در انتخابات نصب و راه اندازی شد . در جمهوری اسلامی بلندگو بوقی عین سانترفیوژ می‌ماند هر دو صدای حاکمیت را بلند بلند به گوش دنیا میرساند . جمهوری اسلامی هر دفعه که بلندگو بوقی روی وانت سوار میکرد وزارت شعار از اینطرف می‌گفت مرگ بر امریکا از آنطرف درمی‌آمد مرگ بر روسیه اینست که فکر همه جا را کرد فلذا ایندفعه مردم اگر فقط نبش میدان آزادی سکوی وزارت شعار را تصرف بکنند می‌توانند برای بقیه رفقای خود در امتداد خیابان آزادی پیغام پسغام بفرستند .

با این احوال رهبری در اجتماع میلیونها نفر خوشجوش گفته است : ملت ایران در 22 بهمن با وحدت کلمه مستکبرین را مبهوت خواهند کرد . ببخشید دوباره تبلیغ خشونت نشود ولی بعد از دیدن این خبرها و شنیدن این جمله نتوانستم به هیچ جای دیگری جز فک معظم له فکر کنم ! همین !