2010/02/09

#667

داداش !
الآن اگر بگی بمب اتم ساختم هم حواس کسی پرت نمیشه !
.

از آنجا که پس فردا 22 بهمن است و همه باید به همه جا نگاه بکنند جز روبرو لذا وزارت خبر خوش پراکنی جمهوری اسلامی با تولید انبوه خبرهائی که در حالت عادی اسباب پشم ریزان بود ولی الآن شنونده بعد از شنیدن خبر فوری می‌گوید "خب حالا میگی چیکارت کنم ؟" اقدام به تولید مثل خبری کرد . تعدادی از خبرهای خوش دیگر که تا امشب حتماً منتشر می‌شود از این قرار است :

خبر خوش هسته ای : دانشمندان ایرانی الاصل چینی با اتکا به کت و کول آقا امام زمان موفق به تولید بمب صلح آمیز اتم گردیده تا پس فردا همه را در اسرائیل معدوم میکنیم . از شورای امنیت سازمان ملل خواهشمندست به جهت چرخش افکار عمومی از اینور به اونطرفهای دور جان اون مادرت تا فردا سی تا قطعنامه علیه ما صادر نموده بنزین را هم تحریم بکنند امریکا اعلان جنگ بدهد هواپیماهای ناتو در شابدل عظیم حداقل پنج تا دیوار صوتی بشکنند خلاصه یکجوری بشود که ملت بجای روبرو به جاهائی که می‌خواهیم نگاه بکنند . روسیه و چین هم کاملاً با این اقدامات شما موافقند صحبت کرده ایم ما . دقت بفرمائید که ما دو نفر را اعدام کردیم که همینجوری بشود ملت بدتر میخ شده اند ده روز است زل زده اند به همان روبرو .

خبر خوش فضائی : انجمن اسلامی آکادمی هوا-فضا-رازبقا با الهام از دُل دُل پیغمبر موفق به انتقال اورانیوم 140 درصدی با خر به فضا شد . بدیهیست ادامه عملیات غنی سازی همانجا در فضا توسط سه میلیون و هشتصد و بیست هزار سانتریفیوژی که قبلاً با کرم و لاک پشت به فضا برده بودیم در مریخ انجام خواهد شد . هدف از این کار نابودی کهکشان راه شیری بوده در اولین اقدام ایستگاه فضائی میر بعنوان دشمن فرضی در فضا تا نیم ساعت دیگر کلاً منهدم شده هدفهای فرضی بقیه را فعلاً نمی‌گوئیم . بدینوسیله نهایتاً تا پس فردا که متاسفانه 22 بهمن می‌شود آماده پذیرش هرگونه اعلان جنگ همینجا روی کره زمین می‌باشیم . ما می‌خواستیم بجای اینکارها بزنیم هفت هشت ده نفر دیگر را اعدام بکنیم افکار عمومی زیر ما فشار آورد هنوز جایش درد میکند نشد .

خبر خوش اجتماعی : دکتر مموتی اولین فضانورد هسته‌ای معلول جمهوری اسلامی بدلائل نامعلومی در بیمارستان دامپزشکی بستری شد . بنا به اعلام پزشکان خوشبختانه احتمال دارد ایشان تا همین فردا بمیرد مگر اینکه قاطر تراپی با موفقیت انجام بشود که آنهم بعید است . همچنین گازی مرتضوی دو ساعت پیش ناگهان خودش را به دادگاه جنایات جنگی معرفی نمود تلاشهای دیپلماتیک برای قصاص نامبرده در کمپانی پپسی کولا ادامه دارد . ما به هیچ وجه قصد دامن زدن به شایعات را نداریم لیکن گفته می‌شود احمق جنتی نیز بدلیل بیرون زدن بواسیر تا اینجا چند ساعتی است که رو به قبله دمر خوابیده . (به پشت نمی‌توانست بخوابد) خواهشمندست الآن خوشحال بشوید و از خوشحالی پس فردا در خانه بمانید در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه سرنگونی نظام مستقیماً به عهده شما خواهد بود !