2010/01/29

#643

سـبـز بـا اعـدام زرد نـمـیـکـنـد !
.

یکبار دیگر همه چیز را از اول مرور می‌کنیم :

در جریان اغتشاشات پس از انتخابات تعداد قلیلی الی سه میلیون نفر (بستگی دارد کی آمار بدهد و قبل از ارائه آمار چه چیز اضافه‌ای خورده باشد) به خیابان آمدند . این عده فوراً شناسائی و معلوم شد بغیر از تمام آحاد ملت ایران بقیه ساکنین کره زمین خصوصاً از امریکا و انگلیس و اسرائیل و فرانسه و آلمان و خیلی جاهای دیگر غیر از ونزوئلا در تظاهرات شرکت کرده‌اند . این اغتشاشات همچنین با حمایت کامل تمام انجمنها مانند پادشاهی ، بهائیان و غیره بجز انجمن اسلامی برگزار شد و مورد حمایت سازمان مجاهدین ، ببرهای تامیل ، ببر بنگال ، پنتاگون ، اسمال کیسه کش و بقیه جاهای خطرناک واقع شد . هدف اولیه اعتراض به نتایج انتخابات که با هدف آخریه آن زیاد فرقی نداشت سرنگون کردن کل مملکت حالا نظام هم توش بود . این افراد از سیصد و بیست سال پیش جان مادرشان قسم خورده بودند که به نتایج انتخابات اعتراض بکنند .

ملت فهیم ، باهوش و آگاه اسلام ایرانی ولی فریب اینها را عمراً نخورده و در این مدت بارها با اتوبوس از توابع تهران به میدان انقلاب آمدند و بطور خودجوش باری دیگر توانستند غیر از بارهای قبلی نشان بدهند که این شصت و سه درصد که میگن دو هزارتاش ایناهاش . رهبری در آیاتی چند که چند بار تلاوت نمود تاکید کرد که همینیه که هست و فریب خوردگان قسم خورده از سراسر جهان نمیدانم چه جوری مجدداً وارد کشور شدند و تجمعات میلیونی شکل گرفت . در این بین مشخص شد که تعدادی از فریب خوردگان نتنها از خارج نیامده اند بلکه هنوز به خارج هم فرار نکرده‌اند و لذا کل کابینه دولتهای قبلی همگی دستگیر و به تمام اینهائی که الآن من گفتم و چندتا چیز دیگر که حسین شوش گفته بود اعتراف کردند . بعضیهایشان هم اعتراف نکردند که مجموعاً احکام صادره هیچ فرقی نکرد فقط اعتراف کرده ها ضایع شدند . در این مرحله قرار بود فریب خوردگان بقیه جاهای جهان که در ایران تجمع میکردند یک کمی بترسند که اتفاقاً همینطور هم شد و در تجمعات بعدی هر دو سه میلیون تایشان تا حمله میشد از ترس فوری فرار میکردند .

در مرحله بعد ائمه جمعه بعنوان سخنگوی دولت و ملت و قوه قضائیه اعلام کردند که جمهوری اسلامی با کسی شوخی ندارد بلکه همه کارهایشان خیلی هم جدی است . هنوز معلوم نیست در کشوری که شصت و سه درصد به عنتر رهبرش رأی می‌دهند و بقیه سی و هفت درصد هم در حمایت از همان رهبر تجمع خودجوش میکنند پس امام جمعه ها برای تهدید کی شیهه می‌کشند . البته عوامل خارجی در بقیه جاهای جهان هم برای کمک به روده بزرگ همیشه توالت که میروند خطبه ها را گوش میکنند .

به فاصله کوتاهی تعدادی جنازه کشف شد که اتفاقاً پدر یکیشان هم سردار سپاه بود و معلوم شد منافقین کور دل تا خیلی جاهای ناجور نظام پیشروی کرده اند . از آنجا که این سردار هنوز هم هست لذا دست عوامل خارجی بیشتر در همه جای ناجور نظام پیدا شد . بعد معلوم شد تمام عکسها و فیلمهائی که دشمن از ضرب و شتم مردم توسط ماموران گرفته بودند مربوط به قبلاً بوده ظاهراً دوربین موبایلهای جدید میتواند از پیارسال آدم هم فیلم بگیرد . رهبری در دیدار گرم با شعرا و پورنو شعر سرایان قدری شر گفت و عوامل خارجی که قرار بود ایندفعه بیشتر بترسند در روز قدس هر پنج میلیون تائی موقع شلیک گلوله خیلی ترسیدند و چندتایشان حتی جیغ هم کشیدند .

تهدید این چند میلیون نفری که جمعیت ایران را بیخود و بی‌جهت سه برابر کرده بودند افاقه نکرد و روز عاشورا همین دشمن صدام یزید کافر صرفاً به جهت هتک حرمت شخص امام حسین به خیابان آمد و درحالیکه ترسش ریخته بود از دیدن فرم و ریخت جدید نیروهای ضد سوزش و تریلی آب پاش چینی و گرز و تبرزین که دفعات قبل نبود بیشتر ترسید و همانروز تقریباً تهران را فتح کرد . جنبش عوامل خارجی از اول قرار نبود خشونت انگیز باشد فلذا پس از فتح تهران غروب که شد دوباره تهران را به قوای اسلام پس دادند رفتند خانه .

کمتر از دو هفته دیگر سی و یکمین سالگرد تسخیر ایران توسط جمهوری اسلامی فرا میرسد و عوامل فریب خورده و خارجی ها که همه شان قسم خورده اند اگر ایندفعه از ترس هیچ جای تنبانشان به نیت ریش رهبری زرد نشود کار خراب می‌شود . دو نفر که به تمام چیزهائی که قرار بوده اعتراف کرده بودند به نیابت از جمع اعدام شدند ، تمام امام جمهورهای دائم و موقت و نود و نه ساله امروز کارناوال راه انداختند ، برای اولین بار در جهان رسماً و علناً بخاطر کشتن یک جوان 19 ساله از قاتل تشکر شد و در طول بیست و چهار ساعت کل نظام هر کاری بلد بود کرد تا قطار ملت را وسط تونل وحشت نگهدارد .

کسی را می‌شناسم که تا دیروز آنقدر به تمام این جریانات و اتفاقات عین لبو بی تفاوت بود که حس میکردم پخمه تر از این موجود باید جهان را بگردم که پیدا کنم . امروز همان او بمن زنگ زد گفت برنامه‌ات برای راهپیمائی 22 بهمن چیه ؟ مختصراً کف کردم !