2009/09/16

#486

ناکس دارسی به نفع چاوز ناکس از تاریخ استعفاء کرد !
.
در پی قرارداد افتخار آمیز خرید بنزین از دوست و بردار چاکر اهل بیت و مخلص اهل حال برادر زین العابدین چاوز بدینوسیله ضمن تبریک حضور میلیونی شما در روز قدس نرخ فرآورده های فسیلی که طبق معمول تحریمها تا قبل از گفتگوی خبری هیچ تاثیری در آن نمیگذارد به شرح زیر اعلام شد :
  1. فسیل دایناسور : فقط برای خودروهای پلاک قرمز از قرار هر لیتر بعد از حضور خود دایناسور در نماز جمعه مفتی و قبل از نماز جمعه اصولاً خودروهای پلاک قرمز اصلاً جائی نمیروند که سوخت بخواهند .
  2. فسیل تمساح : برای خودروهای پلاک سبز در صورت حلال شدن تجاوز به ضد انقلاب توسط تمساح و سرکوب دشمن داخلی و موتور سواری در انقلاب و ولیعصر و هلیکوپتر سواری در امیرآباد و ستارخان رایگان . در صورت نیاز به فرار لازم است تا وسایل نقلیه همانجا گذاشته شود و نیاز به سوخت فسیلی ندارد .
  3. فسیل آدمیزاد : به دو صورت قبل از اسلام و بعد از شعب ابی طالب برای خودروهای پلاک زرد از تاکسی بگیر تا اتوبوس برای مسیرهای دور شونده از محل راهپیمائی روز قدس و روزهای مشابه در جایگاه عرضه میگردد . بدیهیست بدلیل جابجائی امت حزب الله با مترو در روزهای مذکور و برقی بودن مترو و فسیلی نبودن برق و ازدیاد فسیل آدم در 302 بهشت زهرا نیاز به سوخت فسیلی برای حمل و نقل زیاد احساس نمیگردد پیاده بروند پایشان باز بشود .
  4. فسیل جک و جانور : جهت تردد وسائل نقلیه ای که صنعت هواپیما سازی روسیه را شکوفا میکند در کلیه مسیرهای پروازی منتهی به بهشت زهرا و بالعکس بدلائل نامعلوم جوری که جعبه سیاه حتماً گم بشود یا پیدا نشود یا ناغافل نوار جمع کرده باشد یا کلاً کار به جعبه سیاه نکشد . جهت رعایت الگوی مصرف اینگونه وسائل نقلیه از دو سره به یکسره کاهش مسیر یافته فقط یا بلند میشود یا جوری میخورد زمین که الهی دیگر بلند نشود .
  5. فسیلهای متفرقه : برای خودروهای پلاک سفید که عموماً توسط دشمن هدایت و رانندگی میشود . مطابق سهمیه بندی لازم است تا اینگونه وسائط نقلیه زائد که از بیکاری توسط متخصصان داخلی در کارخانه ملی ایران خودروی فرانسه در چین تولید میگردد و تمام یا قسمتهائی از اتاق پژو 405 بیست سال است در یکجای موتور یا حداقل آینه بغل آن حتماً استفاده گردیده ، سهمیه فسیلی برای براندازی نداشته باشند .
  6. فسیل راستکی : برای خودروهای بدون پلاک یا دارای پلاک ناخوانا که هشت تا پیچ روی اعداد سمت راست آن بسته شده است یا پلاکهای خوانا که شماره اش سرکاری است یا پلاکهائی که پشت سپر نصب میشود یا پلاکهائی که شناسائی دارنده اش محاربه با خدا محسوب میشود یا اصلاً دارنده ندارد ولی چندتا راننده دارد یا سایر پلاکهائی که عموماً در خط ویژه حرکت میکنند سوخت وارده از ونزوئلا به مبلغ پرداختی لیتری دو هزار تومان به حساب جیب ملت شهید پرور نثار شادی روح امام صلوات بلند ختم کن !