2009/08/29

#471

تف به روت ؛ سزاوار ترین کلام برای تودیع مرتضوی !
.سردار که از کهریزک آمده باشد با دادستان کهریزک هم بعله !

متن حکم برکناری مرتضوی برای اولین بار بعد از جنگ خندق در زیر می آید :

از : یکی از داداشهای لاریجانی (فرقی نمیکند کدام)
به : پدرسگ هیچی ندار آبرومونو بردی !

اکنون که بعد از دویست سال مجبوریم که از قوه قضائیه بروی جا دارد تا بخاطر توقف انقراض نسل بشر به سازمان وزین راز بقا تبریک عرض بنمائیم . بی شک در طول دوران سازنده ای که جنابعالی خراب کردی شخص شما منشاء حرکات مبارکی بود که الآن خجالت میکشیم تعدادی از آنها را ذکر کنیم . حضرتعالی بعد از آمار تصادفات ، یک تنه کشور را به رتبه ی اول خودکشی در جهان رسانیدی که در طول تاریخ بی سابقه بود . البته در راه این افتخار از تمام ابزار و وسائل خنده دار مانند واجبی ، پلاکارد ، زیر پیراهنی و امثالهم نیز استفاده نمودی که با توجه به لهجه ای که داری و جائی که از آن آمدی زیاد توقعی ازت نیست . حضرتعالی در طول دوران مبارکت فقط رحلت امام را گردن خودش نینداختی که آنهم نمیشد . در این دوران شما به مصداق تلاوت آیه شریفه "عکس بده جنازه بگیر" تحولی در صنعت خودکشی ایجاد کردی که کف دشمن برید .

در رایزنی ها معلوم شد که جنابعالی در طول دوران خدمتت جمعاً یازده نفر را در جهان تحت تعقیب قرار ندادی که این یک کمی عجیب است . همچنین هنوز سه صفحه روزنامه در کشور چاپ میشود که احتمالاً از دستت در رفت . ضمناً درب گاراژ شیرین عبادی را هم پلمب نکردی که شاید پشت بود ندیدی . دشمن بدخواه میگوید که شما توی جیبهایت هم حکم بازداشت و توقیف داشتی که ما البته جیب تو را ندیده ایم . گاهاً پیش می آمد که یکنفر دم دست بود ولی چون تو دم دست نبودی به نیت تو بازداشت صورت میگرفت که بعداً حکمش را صادر میکردی . آنقدری که تو همه جا را پلمب کردی اماکن نکرده بود . شما با تعریف جرائم اس.ام.اس فصل جدیدی را در عرصه فن آوری موبایل رقم زدی که نوکیا نزده بود . آنقدری که تو فک پیاده کردی جیم کلی نکرده بود . بدون شک سردار کهریزکی رادان بدون تو قادر به جمع آوری اینهمه اراذل و اوباش بی حجاب و با سبیل نبود . اینجانب از صمیم این قلبم خوشحالم که قبل از دستگیری توسط تو رئیس قوه قضائیه شدم .

در اغتشاشات اخیر کار شما البته راحتتر شده بود . یه تیکه برای ونک به بالا حکم جلب صادر میکردی . هر چند که گاهی اوقات به میدانهای انقلاب و ولیعصر هم التفات می نمودی که جای تقدیر است . اصولاً از عوارضی به اینطرف همه دشمن بودند . چطوری اینرا فهمیدی خدا میداند . جنابعالی در کهریزک ثابت کردی که چنانچه شاش کسی هنوز کف نکرده باشد میتواند از آن کارها بکند . بدان که برای مادرت در شهرستان کلی دعای خیر خریدی . اینجانب ناچارم برای انجام تمام کارهائی که تو تنهائی میکردی سه تا قوه قضائیه دیگر بزنم غیر از اینی که الآن داریم . تو با همه فرق داری با همین سن کمت . در پایان بنده حاضرم این کلیه ام را بفروشم بدهم تو بروی لهجه ات را عمل کنی . باشد تا با برکناری تو همگان فکر بکنند با آمدن ما تحولی در قوه قضائیه ایجاد شده است که بیا و ببین . رهبری فکر میکند که مردم خرند و البته مردم هم در مورد ایشان احتراماً همین فکر را میکنند !

در کل الهی که مرده شورت را ببرند
امضاء : داداش جواد !