2009/08/07

#451

امام زمان جهت یابی شد ؛ داداش عجـّـل بیا لو رفتی !
.

در پاسخ به آندسته افراد از خدا بی خبری که با خواندن مطلب دیروز ما فکر کردند ما با امام زمان و خصوصاً آیت الله امامی کاشانی شوخی داریم در حالیکه ما به هم نان قرض میدهیم ایشان امروز در یک حرکت انقلابی در راستای همکاری متقابل با ما مشت محکمی به دهان و چند جای دیگر یاوه گویان وارد آورده و در خطبه های نماز جمعه فرمودند "به نظر میرسد مقابله با امام زمان از سمت مشرق باشد" . در اینجا ما ضمن تبریک این جهت یابی دقیق تعدادی از مسیرهای دیگر مقابله با امام زمان را بر اساس نفشه و جدول جغرافیائی محض خنده و اطلاع در زیر می آوریم :

جهت اول : در روزهای عادی که محسن سازگارا مناسبت تولید میکند از سمت شمال به جنوب خیابان ولیعصر حد فاصل میدان ونک تا سر عباس آباد و برعکس . طبق مشاهدات سربازان نامدار امام زمان مقابله با امام زمان در محدوده ی پارک ساعی به اوج خود رسیده جا دارد تا برادران موتور سوار با حرکت در پیاده روهای خیابان ولیعصر که از اولش عمداً برای تسریع در حرکت موتور گشاد ساخته شده است از طریق چماق فلسفه ی ظهور و اصل انتظار را در دل و دماغ و چانه و قلم پای از خدا بی خبران نهادینه نموده فک آنها را بیاورند پائین .

جهت دوم : روزهای جمعه چنانچه رهبری مجدداً به یک جائیش که استثنائاً نورانی نیست بخندد و خطبه ها را دوباره بدهد رفسنجانی بخواند سمت شرق به غرب خیابان انقلاب اعم از خیابان ، پیاده رو ، خط ویژه و برعکس . مقابله با امام زمان حد فاصل خیابان شانزده آذر تا فخر رازی مقابل درب اصلی لانه ی جاسوسی دانشجویان تهران بخوبی قابل مشاهده بوده لیکن بدلیل عدم وجود فضای مناسب برای موتور سواری لازم است تا برادران بطور پیاده فلسفه ی انتظار را در چک و چانه ی از خدا بی خبران که برای مقابله با امام زمان به شاپور مجتبی فحش خواهر مادر میدهند نهادینه کنند .

جهت سوم : روز تحلیف که از قدیم الایام رسم بوده برای خشنودی آقا رئیس جمهور با هلیکوپتر و هوائی در مراسم شرکت کند از سمت شرق به غرب میدان بهارستان حد فاصل خیابان سی تیر تا اکباتان بگیر بیا تا چراغ برق و پامنار و سد اسمال و عالی قاپو و منارجنبون و سایر جاها و برعکس . البته بدلیل حضور سربازان گمنام از دو شب قبل در میدان بهارستان که یکی دیگر از رسومات مراسم تحلیف بوده و از زمان هخامنشی ها همیشه اجرا میشده نهادینه شدن فلسفه ی انتظار فقط از راه دور میسر بوده و لازم است تا به طرق مختلف از چشم مقابله کنندگان حتماً اشک بیاید . چنانچه نهادینه شدن اشک از طریق گاز ممکن نبود لازم است تا از طریق یک چیز دیگر که در آنموقع خودش در مجلس است اشک مقابله کنندگان دربیاید . (جهت پرهیز از بی ادبی اصولاً اینجور مواقع گفته میشود احمدی نژاد دوباره گازید !)

توضیح : در بین مسیرهای فوق البته خیابان ولیعصر با اینکه سمت شرق به غرب ندارد لیکن یکی از مسیرهای دائمی مقابله با امام زمان است . حالا چرا خیابان به این مهمی را شمالی جنوبی ساخته اند گمانم توطئه ای چیزی باشد !