2009/06/14

#396

نصف نظام گم شده ! یابنده صدایش را درنیاورد مژدگانی بگیرد !
.

1- یک گونی اصلاح طلب گم شده . نامبردگان جمعه به قصد انتخابات از منزل خارج شده تاکنون از گونی بیرون نیامده اند . چنانچه کسی از احوال تاج زاده ، بهزاد نبوی ، میردامادی ، زهره آغاجری و بقیه خبر دارد بی زحمت به کسی نگوید ما خودمان میدانیم چی به چی است !

2- تعدادی کاندیدای ریاست جمهوری گم شده . نامبردگان جمعاً دو هزار تا رأی آورده خبری در دست نیست . چنانچه همدیگر را در ولیعصر نمیکشید یک سر به زیر زمین بیت بزنید سلام ما را برسانید !

3- یک ایل آدم از خارج برگشته که بعضیهایشان قرار بود معاون اول بشوند گم شده . به گفته خدیج خانوم جمهوری اسلامی برای کسی که زیاد حرف بزند عینهو مثلث برمودا می ماند . در دولت دهم اگر علم عین دولت نهم پیشرفت بکند راز برمودا هم کشف میشود پیدایشان میکنیم . جای نگرانی نیست !

4- تقریباً تمام افراد بین 20 تا 40 سال در تهران گم شده . آخرین اطلاعات حاکی از اینست که میزان رأی آنها میباشد . چنانچه میزان رأی آنها بود ولی رأی آنها میزان نبود بگذارید همانجائی که هستند اینقدر کتک بخورند تا باد بیایند . در جمهوری اسلامی باد آمدن عین باد دادن برای دموکراسی لازم است !

5- بیست و دو میلیون رأی دهنده به احمدی نژاد گم شده . از یابنده تقاضا دارد آنها را ببرد پیش این هزار تای بقیه تا جلوی دوربین میزان رأی آنها باشد . چنانچه فکر میکنید میزان رأی آنها نبوده همان حقتان است در ولیعصر اتوبوس آتش بزنید کتک بخورید !

6- یک قلاده لاریجانی گم شده . وی که از لاریجان رفت قم تا بیاید تهران ، در انتخابات شرکت ننموده ولی تحریمی هم نبود بلکه خیلی هم از تحریمها خوشش می آید . چنانچه کسی از عمرالبشیر خبر دارد بگوید تعجب نکند . فک و فامیل لاریجانی اصولاً از اولش آدمهای گم و گوری بودند به برکت نظام به اینجا رسیدند !

7- رفسنجانی گم شده . احتمال دارد با شنا رفته باشد ترکیه تا پناهنده بشود . بگوئید مواظب باشد این ترکها خیلی نامرد هستند یکوقت کیفش را نزنند نصف پولهای ایران دزدیده بشود . بطورکلی با علی هرکی در افتاد همینطوری ور افتاد !

8- یک وجب جنتی گم شده . وی پس از تائید همان چیزهائی که قرار بود تائید بشود عذاب وجدان گرفت مریض شد . چنانچه تا هفته ی بعد در نماز جمعه حلالیت نطلبید نگران نشوید پیری است و هزار درد بی دوا درمان شاید ایندفعه که دکتر برود برای سی سال آینده خوب بشود !

9- علمای حوزه علمیه گم شده . خیلی نگران سلامت انتخابات بودند الآن ما خیلی نگران سلامتی خودشان شان هستیم . حوزه همیشه جای نگران کننده ای بوده است . اگر در بند معتادان زندان یزد دیده شدند بگوئید پیامشان را بدهند تا از صدای امریکا پخش کنیم !

10- یک نفر رهبر گم شده . (بی شخصیت ! نفر فقط واحد شمارش شتر نیست !) آخرین بار با نصف روز تاخیر از ایشان یک تائید انتخابات در دست میباشد . ممکن است در همان زیر زمینی باشد که گونی دارد ممکن است خودش را هم انداخته باشند توی گونی . خیلی نگرانیم !