2009/01/14

#300

طبق اعلام سازمان تنظيم مقررات راديويي " اتصالات "برنده مزايده اپراتور سوم شد (فردا)

الو اتصالات ؟ یا اخی ! مارو تو فرودگاه نگرد با شورت نخی !
.
سازمان جهانی بهداشت از کشف بیماری جدیدی بنام محمودانقاریا خبر داد . این بیماری خطرناک ظرف سه سال باعث میشود که آدم به تو سری خوردن عادت بکند . در نوع پیشرفته این بیماری آدم برای اینکه تو سری بخورد پول هم میدهد . از علائم این بیماری عادت کردن به فحش خواهر مادر میباشد . بیمار در این مرحله فحش ناموس را پیروزی تلقی کرده و چنانچه او را هو بکنند امام زمان را مشاهده مینماید . این بیماری با وجود شباهتهای بسیار به عوارض مصرف قرص اکس هیچ ربطی به خل بودن یکجای بد آدم نداشته بلکه آدم اول باید یکجای بدش حسابی خل باشد تا محمودانقاریا بگیرد . در مراحل عود این مرض صعب العلاج بیمار دچار اسهال مزمن میشود . در این مرحله بیمار با صداهای ناجوری اقدام به تولید گاز رایحه خوش خدمت نموده و اطرافیان را وادار به پیف پیف میکند . اصولاً در جمهوری اسلامی چنانچه کسی در مرحله عود باشد یا تنگش بگیرد فوراً رئیس جمهور میشود !

به همین مناسبت قرار شد وزیر ارتباطات بعدی ایران اماراتی باشد . جمهوری اسلامی ضمن تعریف از لهجه وزیر آینده که در قرآن هم آمده است او را با حفظ سمت بعنوان مدافع حقوق خلیج همیشگی عربی نیز تعیین کرد . این فرد هم اکنون در جزایر کاملاً عربی تنبان بزرگ و کوچک در حال برج سازی بوده و در راستای ارتقاء زبان انقلابی فارسی نام جزایر تنبان را به سواحل البیژامه تغییر داد . وی در مورد جزیره کاملاً عربی ابوموسی چیزی نگفت لیکن قرار شد جزیره مذکور را سر جهازی بدهند به برنده مزایده اپراتور چهارم . البته این عربها با اینکه هنوز پیتزای ملخ و چیپس مارمولک میخورند ولی خیلی خوب بلدند چطوری از یک جزیره سه متری سه تا هاوائی دربیاورند . بطورکلی جمهوری اسلامی بتنهائی اندازه کل کشورهای جهان جزیره دارد که طبق تعالیم اسلام بیشتر دوست دارد که همه شان زودتر بروند زیر آب انشالله !

بر این اساس امیر امارات اعلام کرد از این به بعد کلیه مسافرین محترم ایرانی را در فرودگاه دوبی ابتدا لخت و سپس همانطور کون برهنه به میهن اسلامی دیپورت میکند . وی ابراز امیدواری کرد که با اینکار بتواند در مزایده برق کشی تهران نیز برنده بشود . وی ضمن دعوت رسمی از احمدی نژاد برای سفر به منطقه محروم ابوظبی از وی خواست تا در اوقات فراغت شیخهای اماراتی برای مدیریت فراری دادن توریست از خاورمیانه چند طرح خنده دار بدهد . احمدی نژاد نیز که هم اکنون میزبان دوست و برادر مظلوم و سرخپوست مورالس است در یک طرح شگفت انگیز از امارات خواهش کرد تا مرز زمینی اش را با ایران بیشتر کند . در حال حاضر تقریباً نصف ساکنین اروپا و اساتید دانشگاههای جهان و سناتورهای امریکا قبلش از طریق دوبی از ایران فرار کرده اند . این افراد در هنگام فرار به همه ثابت کردند که اگر آب باشد شناگرهای قابلی هستند !