2009/01/02

#291

در راستای حمله به منزل شیرین عبادی بعد از دفتر کارش و دفتر مدافعان حقوق بشر (دنبالش !)

خیلی باحاله !

اسرائیل در غزه پیشروی میکنه جمهوری اسلامی در ایران !
. هم اکنون در جمهوری نظامی اسلامی بر خلاف گذشته سگ کاملاً صاحبش را میشناسد . توضیحاً اینکه تا پیش از این سگ یک جانوری بود که فقط پاچه میگرفت ولی الآن بقیه جاهای آدم را هم میگیرد . به همین مناسبت مدیر مسئول روزنامه کارگزاران که یک جای بدی اش گرفته شده بود الآن خواجه است . در همین راستا یکی از همسایه های شیرین عبادی نیز که در جریان تجمع به بسیجیان کاملاً دانشجو گفته بود پدرسگ به دلیل توهین به پدر جمهوری اسلامی اعدام شد . شیرین عبادی نیز بدلیل کسب افتخار برای ایران متهم به عدم پرداخت مالیات در جهت تضعیف جراحی اقتصادی بوده و احتمال میرود که دخترش طی ساعات آتی دوباره بهائی بشود !

ناظران معتقدند که اگر عبادی بجای صلح ، جایزه جنگ نوبل گرفته بود الآن بعد از حضرت منتظر الزیدی دومین اشرف مخلوقات در کنار خواهر بسیجی حوا بود . مطابق قانون اساسی چنانچه کسی برای ایران افتخاری کسب کرده باشد ولی هنوز فرار نکرده باشد برود خارج حتماً تنش میخارد مگر اینکه با تائید پزشکی قانونی بطور مادرزاد مخش تاب داشته باشد . به همین مناسبت امام زمان گمنام در یک اقدام انقلابی هارد کامپیوتر شیرین عبادی را بدلیل محاربه فرمت کرد . وزیر اطلاعات گفت نامبرده در رشت از طریق هارد لپ تاپ وارد USB اسرائیل میشده . اصولاً وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی خیلی بیشتر از گاو از کامپیوتر سر در می آورد . لپ تاپ مزبور نیز پریروز در حمله قهرمانانه چند امام زمان تحصیل کرده گمنام که تصادفاً کارت شناسائی شان در ماشین لباسشوئی لای خشتک بیژامه مامانشان گیر کرده و همراهشان نبود به اسارت قوای اسلام درآمد . تحقیقات روی درایو G هنوز ادامه دارد لیکن اعترافات اولیه سایر درایوها حاکی از اینست که این هارد قابلیت ذخیره فیلمهای سوپر تولیدی در دفتر نیروی انتظامی تهران را هم داشته است !

در حال حاضر دانشجو به بسیجی ئی گفته میشود که اولاً کاملاً گمنام باشد ثانیاً بطور همزمان در باغ قلهک و دفتر و خانه شیرین عبادی و دفتر سازمان ملل و فرودگاه حضور داشته باشد . بنا به شرط دوم چون فقط اجنه و ارواح خبیثه میتوانند همزمان در چندجا حاضر باشند لذا احتمال اتصال دانشجویان فوق بطور وایرلس به آنتن ایل قریش زیاد است . بر این اساس به آن چند هزار نفری که روز دانشجو در دانشگاه تهران تحصن کرده بودند گفته میشود پشم . قرار است دانشجویان بسیجی در هنگام عبور شیرین عبادی از پل صراط دست او را نگیرند . اصولاً گرفتن دست نامحرم روی پل حرام است لیکن در مورد زیر پل هنوز هیچ فیلم مبتذلی از تویسرکان درنیامده که حکم صیغه محلل معلوم باشد !

مفسران معتقدند اگر جنگ یک هفته دیگر در غزه ادامه داشته باشد ایران کاملاً سرنگون میشود . به گفته این افراد از ابتدای آغاز جنگ تاکنون دو سوم مردم ایران توسط هفتاد و دو نفر کتک خورده ، یک سوم بقیه هم توسط همان هفتاد و دو نفر زندانی شده اند . توضیحاً اینکه این هفتاد و دو نفر با آن هفتاد و دو نفر کربلا از نظر فکری کاملاً هماهنگ بوده و از امریکا و اسرائیل همانقدر میدانند که آن هفتاد و دو شهید مظلوم هزار و سیصد سال پیش میدانستند . ضمن اینکه شهدای مظلوم هر کدام یک لشکر را پیاده میکردند بعد توسط یک نامرد شهید میشدند اینها یک مملکت را پیاده میکنند ولی هنوز یک مرد پیدا نشده که بزند شهیدشان بکند !

اصولاً جمهوری اسلامی هر سال محرم یک برنامه ای برای ملت دارد . امسال هم که محرم و 2009 و غزه با هم شده دیگه هیچی ملت در این ایام عزاداری حتماً باید وایسند تا دسته بره !