2009/01/01

#290

و در نخستین روز از 2009 جنگ در غزه همچنان ادامه دارد


دائی ! حواس همه خوب به غزه پرته چندتا دیگه اعدام کن راحت !
.
اوضاع خیلی باحال است : در عرصه جهانی جمهوری اسلامی اسرائیل را محکوم میکند سازمان ملل جمهوری اسلامی را محکوم میکند اتحادیه عرب مصر را محکوم میکند مصر حزب الله را محکوم میکند حماس اتحادیه اروپا را محکوم میکند هند و پاکستان همدیگر را محکوم میکنند یک بکن بکنیه که نگو ! در عرصه داخلی نیز امام زمان گمنام روزنامه کارگزاران را توقیف میکند ۹ نفر دیگر را اعدام میکند یک نفر را در خراسان سنگسار میکند دفتر شیرین عبادی را پلمب میکند باغ قلهک را تصرف میکند دانشجوهای شیراز را احضار میکند حالا نکن کی بکن ! در حال حاضر اصلاً مهم نیست که سر ملت کجا گرم باشد مهم اینست که تهشان توسط جمهوری اسلامی گرم بشود !

به گفته کارشناسان این وسط اسرائیل هم دیوانه است : غزه را نابود میکند که حماس پیروز بشود . اصولاً در اسلام اینطوری است که هر کی در جنگ نابود بشود پیروز هم میشود . با این وصف در جنگ جهانی دوم هم در ادامه نهضت عاشورا آلمان پیروز شد . گزارشها حاکی از آنست که امام زمانهای گمنام غزه امروز هم هر چیز نوک تیزی که داشتند به سمت اسرائیل پرت کردند . در این حمله قهرمانانه گلگیر یک وانت در اسرائیل خط خطی شد که ضربه جبران ناپذیری به پیکر امریکا وارد کرد . این خبر را خبرنگار چهارصد کیلوئی تازه مکشوف صدا سیما امروز به عربی دری در خبر سراسری اعلام کرد . نامبرده در هنگام ارسال خبر توسط دوتا دوربین فیلمبرداری میشود چون در کادر یک دوربین جا نمیگیرد . هنوز کسی نمیداند حماس اینهمه اشیاء نوک تیز را از کجا می آورد لیکن احتمال دارد از همانجائی بیاورد که خبرنگار عراقی کفش نوک تیز آورده بود . در همین راستا روی یکی از اشیاء نوک تیز عمل نکرده در اسرائیل چنین نوشته شده بود :

! in ra jomhooriye eslami nasakhte ast agar ma besazim mahv mishi badbakht

به همین مناسبت سید حسن نیز دوباره از طریق ویدئو کنفرانس از محل خط مقدم جبهه واقع در فلکه دوم تهرانپارس چند بار دیگر برای دشمن انگشت تکان داد . وی اینبار در زمان تکان دادن انگشت نگفت امام خامنه ای . به همین مناسبت قرار شد بابت نطق ایندفعه اش بهش دوزار هم ندهند . بر این اساس احتمالاْ سید حسن دیگر نطق نکند چون این عربها عموماْ ننه شان با بابایشان مفتی نمیخوابد چه به زرت و پرت مفت ویدئوئی !

اسماعیل حنیه هم امروز درحالیکه با انگشت به اسرائیل میگفت جان مادرت نزن اعلام کرد که حماس تا نیم ساعت دیگر پیروز میشود . وی نگفت حماس چه جوری پیروز میشود لیکن ممکن است همانجوری پیروز بشود که احمدی نژاد دیروز در سیستان گفته بود . توضیحاً اینکه احمدی نژاد هم دیروز در سیستان نگفت حماس چه جوری پیروز میشود ولی نفس عمل مهم است . به همین جهت در راستای حمایت از نفس عمل تعدادی از دانشجوهای گمنام امام زمان نیز با حضور در فرودگاه خواستار اعزام خود به غزه با پرواز قم - جمکران شدند . یکی از دانشجویان که قیافه اش خیلی شبیه باقر گچی محل ما بود در فرودگاه گفت ما دولت انگلیس را سرنگون میکنم . ظاهراً نامبرده چیزهائی که شب قبلش در باغ قلهک باید میگفت را با فرودگاه قاطی کرده بود . پیش میاد البته از این سوتی ها نفس سرنگون کردن مهم است !