2008/11/20

#248

.
انّا لله و انّا الیه راجعون : هوای وطن یک کمی سرد شد باز !
.

در همین راستا ستاد حوادث کاملاً مترقبه آمادگی کامل خود را برای جمع آوری اجساد شما عزیزان از سراسر جاده های کشور اعلام نموده است ! این ستاد افزود هم اکنون مقادیر زیادی حلوا و خرما و تابوت برای برگزاری مراسم سوم دسته جمعی هموطنان یخ زده در حال توزیع به هلال احمر میباشد . همچنین ملت همیشه صحنه دار میتوانند در هنگام یخ زدن از طریق ارسال اس.ام.اس به موبایل این ستاد در مسابقه "چه کسی گاز ما را قطع کرد" شرکت نموده و از میلیونها ریال اجر معنوی برخوردار گردند ! شهرداری تهران نیز اعلام کرد بدلیل اینکه کلیه خودروهای سنگین اعم از لودر ، بولدوزر ، گریدر و امثالهم در اختیار پلیس ضد شورش میباشد لذا تا اطلاع ثانوی از ارائه خدمات موتوری به هموطنان معذوریم !

بنا به اعلام دفتر نمایندگی ولی فقیه در قطب شمال راننده مسلمان باید همواره وصیتنامه اش توی داشبورد ماشین باشد ! این دفتر اعلام کرد چنانچه کسی در سرما بمیرد ولی نقش امام خود را در مردنش نداند بر شعبه ای از نفاق مرده است ! بنا به اجماع علما مرگ هم عین انرژی هسته ای میماند و علیرغم قطعنامه های دشمن حق مسلم ماست ! ضمناً دستمزد معنوی روضه خوان و فاتحه فرست و سیاهی لشکر عزادار از این تاریخ لغایت اون تاریخ به ازای هر میت دویست هزار تومن افزایش یافته و با روضه خوانان بخش خصوصی و بازار آزاد بشدت برخورد خواهد شد !

اداره راه و ترابری نیز در اطلاعیه ای به همراه داشتن کفن و حجله و زنجیر چرخ را برای تمام خودروهای مدل ۲۰۰۸ به بالا اجباری اعلام کرد . بدیهیست با سایر خودروهای مدل پائینتر در حکم خودروی فرسوده برخورد شده و همگی توسط راهنمائی رانندگی تاکسی خواهند شد ! این اطلاعیه می افزاید چنانچه ماشین کسی بخاری داشته باشد ولی کولر نداشته باشد نقص فنی محسوب شده و خونش گردن خودش خواهد بود !

همزمان اداره گاز نیز در بیانیه ای ترکمنستان را بدلیل قطع نمودن گاز ملت تا آخر زمستان محکوم کرد . این اداره افزود ما به ترکمنستان مثل بقیه جاهای دنیا یک قران هم بدهکار نیستیم و این اقدام آنان عین نامردی است . بنا به اعلام اداره گاز کلیه منابع گاز کشور خودمان که دومین رتبه جهانی را دارا میباشد هر ساله از اول پائیز تا آخر زمستان یخ میزند ! مدیر عامل شرکت گاز اعلام کرد با همکاری خوب اداره برق در راستای اجرای عدالت اجتماعی چنانچه گاز قطع بشود برق هم قطع میشود . رایزنی ها در خصوص قطع آب همچنان ادامه دارد ! خبرهای دیگر حاکی از آنست که شرکت پرسی گاز هم قرار است با دوغ آبعلی ادغام شده این یکی دوغ بزند آن یکی به دوغ گاز بزند ببندند به خیک ملت ! این شرکت تا اطلاع ثانوی از توزیع کپسول برای خودروهای گازسوز هم معذور است !

حق پدر صلوات فرستو بیامرزه !