2008/11/19

#246

اصلاً نمیخواستم به دستگیری حسین درخشان واکنشی نشان بدهم شاید همین حالا هم نخواهم ولی اینرا هم دیدم که نمیتوانم بگویم فدای سرم حقش بود فلذا چشمم را میبندم و در اعتراض به دستگیری یکنفر که تقریباً ایرانی هم هست این مطلب را می نویسم که بهرحال دستگیری بخاطر ابراز عقیده را نمیپذیرم ...

حسین آقای درخشان ! حیف که اخلاق میگه ازت حمایت کنیم !
.

گزارشها حاکی از آنست که نامبرده در ساعات اولیه بازجوئی به آتش زدن سینما جمهوری از طرف موصاد اعتراف نموده و قصدش از سفر به ایران را پرداخت حقوق جاسوسان امریکائی که بخاطر بحران جهانی عقب افتاده بود اعلام کرده است . به گزارش خبرنگار ما که همین الآن از تل آویو زنگ زد در جریان بازجوئی درخشان صداهای ناجوری از آنطرف در شنیده میشد . هنوز معلوم نیست منبع این صداها از عقب بوده یا جلو لیکن شواهد دال بر اینست که در سمت عقب اتاق بازجوئی اوین نوشته push سمت جلو pull !

انتظار میرود نامبرده طی ساعات آتی به وسیله یکی از لوازم خنده دار بهداشتی نظیر واجبی ، گوش پاک کن ، وازلین ، نوار بهداشتی ، بیگودی ، قرص ضد بارداری ، قرص موافق با بارداری ، عصاره استوخودوس ، درجه تب ، کاندوم ، شیاف ، خمیر ریش و یا لوازم غیر بهداشتی مانند پلاکارد ، دمپائی ابری ، خط کش تی ، پره دوچرخه ۲۸ ، آینه بغل وسپا و امثالهم برود بالای تپه ! بنا به اعلام پزشکی غیر قانونی علت مرگ همیشه باید یک هفته قبل از مرگ اعلام بشود ! مرجع فوق درباره حکم نبش قبر چیزی نگفت لیکن اذعان داشت توضیحات بیشتر را میتوانید از صدای امریکا بشنوید ! در همین رابطه روح الله حسینیان که نخواست نامش فاش بشود گفت خدا رحمتت کنه سعید . وی نگفت کدام سعید ولی احتمال میرود منظورش آن سعیدی که ما میگوئم نباشد !

همچنین برخی اخبار حکایت از این دارد که نامبرده پیش از عزیمت به ایران از بیماری "مایه خالی" بشدت رنج میبرد . بنا به اعلام پزشکان "مایه خالی" یکجور بیماری مسری و خطرناک است که طی سه سال اخیر ویروس آن از طریق یکنفر به اسم محمود . ا به بقیه سرایت کرده است . پزشکان معتقدند که ویروس این بیماری قبلاً در محیطی بنام دستمال یزدی رشد میکرد ولی الآن در وبلاگ حسین درخشان هم رشد میکند ! ابو علی سینا نیز در کتاب قانون برای بیماری "مایه خالی" از نام "مالی خولیا" استفاده کرده است . به نظر مورخان چون نام اصلی این بیماری خیلی بی ادبی میباشد و مردم هم در قرن چهارم عین الآن از آکسفورد دکترا نداشتند که این چیزها را بفهمند لذا بوعلی یکجوری گفته که هم با ادبی باشد هم همه ملتفت موضوع بشوند ! در اوین بعد از اینکه یکجای آدم از جلو pull بشود عموماً طرف می افتد به مایه خالی !