2008/11/13

#240

افراد ناشناس و مسلح در پیشاور پاکستان یک دیپلمات ایرانی را پس از کشتن محافظ او ربودند. این دیپلمات با نام حجت‌الله اطهرزاده، کارمند بخش اقتصادی کنسول‌گری ایران در پیشاور بوده و در منطقه حیات‌آباد شهر پیشاور در راه رفتن به کنسول‌گری ربوده شده است. (رادیو فردا)

تاجر ونیزی در پاکستان ابتدا ربوده و سپس دیپلمات شد !
.
کسی نمیداند خبر فوق چه ربطی به خبر مافوق دارد لیکن ممکن است اگر جای امریکا بنویسند ایران باقی قضایا درست بشود !

گزارشها حاکی از اینست که تروریستهای پاکستانی آدمهای بامزه ای هستند : نخست وزیر خودشان را میکشند ولی دیپلماتهای ما را فقط میدزدند ! برخی نیز بر این باورند که دیپلماتهای جمهوری اسلامی آدمهای بامزه تری هستند : اول ربوده میشوند بعد دیپلمات میشوند بعد فضول را میبرند جهنم بعد ما باید جریان را یادمان برود بعد باید گل بگیریم برویم فرودگاه بگوئیم دیپلمات آزاده خوش آمدی خوش آمدی ! توضیحاً اینکه در جمهوری اسلامی دیپلمات عین آبنبات میماند لیسش که بزنی فقط دسته اش میماند !

بنا به گفته کارشناسان اگر اطهرزاده دیپلمات باشد پس کاظم دارابی باید سفیر صلح و آشتی در میکونوس باشد سید حسن نصرالله هم خود مجسمه آزادی ! ضمن اینکه ما متوجه شدیم که کارمندان اقتصادی ما که در داخل گور ندارند کفن داشته باشند در خارج محافظ هم دارند ! هنوز انگیزه این سرقت اقتصادی مشخص نشده است لیکن خبرنگار ما که ضمناً جاسوس هم هست میگوید قرار است جمهوری اسلامی اونو بده اینو بگیره ! این جاسوس ضد انقلاب نگفت کیو بده اینو بگیره !

به گفته یکی از مقامات کیهان بنام حسین شریعتمداری که نخواست نامش فاش شود هدف دشمن از این اقدام ضربه زدن به ستونهای محکم اقتصاد جمهوری اسلامی و بالا بردن قیمت انواع فرآورده های فیتیله دار و دینامیتی در منطقه است . لازم به ذکر است که چون هیچکدام از اصوات مخوف انفجار در منطقه هیچوقت به جمهوری اسلامی هیچ ربطی ندارد لذا لزومی هم ندارد که کارشناسان اقتصادی ما عین کردستان عراق برای کندن کوه خدای نکرده تریلی تریلی تی.ان.تی با خودشان اینطرف آنطرف ببرند ! برخی گزارشها حاکی از اینست که تریلی های مزبور متعلق به برادر احمدی نژاد بوده که ما البته این دروغها را باور نمیکنیم !

یکی از مقامات نظامی امریکا در منطقه نیز که فقط یک قلم در ماه گذشته پانصد غیر نظامی را کشته و زن و بچه هایشان را هم خورده احتمال داد که هدف تروریستها از این اقدام وحشیانه خدشه دار کردن چهره اوباما در منطقه باشد . وی افزود حیف که به ما فقط دستور داده اند که زنها و بچه ها را در عراق و افغانستان و سوریه بکشیم وگرنه پدر این القاعده را درمی آوریم . گفته میشود این نظامی امریکائی سردار هم هست ولی ریش ندارد !

در همین راستا جمهوری اسلامی در یک اقدام چکشی و غیر منتظره مراتب نگرانی خود را از حال خاله دیپلمات ربوده شده به عمه آصف علی زردای اعلام کرد . این درحالیست که برخی اعتقاد دارد اگر بجای ربوده شدن اطهرزاده انگشت یک امریکائی در پاکستان توی دماغش گیر کرده بود امریکا تا الآن سه دفعه پاکستان را شخم زده بود . متکی وزیر امور تکذیبات خارجه جمهوری اسلامی ابراز امیدواری کرد که اطهرزاده قبل از اینکه مجبور بشود جریان را به ربایندگان بگوید آن چیزی را که برای اینجور مواقع توی پاشنه کفشش گذاشته ایم قورت بدهد . در شرایط حاضر احتمال صدور یک تکذیبنامه جدید صد درصد است لیکن هنوز معلوم نیست برای چرخش اذهان عمومی از اعترافات دروغ اطهرزاده چندتا دانشجو باید خودکشی بشوند !