2008/09/10

#208

در راستای طرح ربودن احمدی نژاد توسط اسرائیل و انتقال او به پراگ برای محاکمه

* البته ما تحقیق نمودیم دیدیم بدبخت شدیم رفت چون این دکتر مهندس ما با همین یک متر قد و به همین اندازه زبانی که دارد همینطور هیچکاریش نکرده پا میشد میرفت ممسنی به عشایر میگفت دشمن میخواست منرا با زالزالک بدزدد حالا که دیگه هیچی گرفتار شدیم رفت !

داداش ! محمود رو ندزدین آدرس بدین خودمون میاریم خدمتتون !


در اینجا به جهت همکاری با دشمنان سه روش برای ربودن احمدی نژاد در زیر ارائه مینمائیم چونکه دلمان میخواهد !
  1. یک میلیارد دلار دیگر بدهید دستش بفرستید عراق همینطور که دارد جلوی دوربین خبرنگاران درباره خروج اشغالگران از عراق حرف میزند مایه را یواشکی بچپاند توی جیب جلال طالبانی ! با اینکار چون زمانیکه احمدی نژاد داشته پول را میچپانده درباره دشمن هم حرف میزده و عکاسها هم عکس میگرفتند و نیز چون هنوز در عراق چندتا ژنرال امریکائی ول هستند لذا احمدی نژاد در فرودگاه بغداد ربوده میشود ! چطوری اش را البته ما نمیدانیم آنرا خودش بعد از اخبار به همه میگوید ما فقط اینجا میخواستیم درباره ربوده شدن او یک جمله بسازیم که در آن دشمن هم بکار رفته باشد که ساختیم !
  2. برای اجلاس فائو بفرستید برود ایتالیا که از طریق چغندر و شبدر برسیم و نشادر دنیا را مدیریت کند بعد اتفاقاً ایندفعه به زور بهش شام هم بدهید و یک لشکر هم از ناتو بفرستید که اگر امنیت جانی او را تامین نمیکنند لااقل امنیت جانی خودتان را تامین بکنند بعد ببرید واتیکان یک کمی هم پاپ را نصیحت کند آخرش هم بگوئید کاش اینها را زودتر گفته بودی که نسلهای قبلی ما الآن جاهل نمرده بودند بعد چون چند نفر از ایتالیائی ها دشمن ما هستند و چند نفرشان هم علاوه بر دشمن رادیولوژیست هم هستند و با اشعه و ایکس و تانژانت آلفا سر و کار دارند لذا احمدی نژاد زبوده میشود ! برای اینکه بدانید چطور قسمت آخر بند بالا را یکبار دیگر بخوانید !
  3. نمیخواهد او را جائی بفرستید بلکه لاریجانی را دوباره با او سرشاخ کنید که بزند عین پوستر بچسباندش به صحن مجلس بعد اردیبهشت بفرستیدش قم که بگوید اوائل تیر اسم باندهای مافیائی را میگویم وقتی برگشت رهبری نماز جمعه بخواند بگوید جنابعالی گه استعمال میفرمائی که حرف از مافیا میزنی بعد که حداد عادل هم یک نامه به خدا بنویسد و درباره خشتک احمدی نژاد حرف بزند کار تمام است چون بعدش احمدی نژاد بغض میکند میرود مشهد در جمع مراجع تقلید آینده و آخوند دوزاری های فعلی توسط دشمن ربوده میشود ! این مورد البته یک فرقی با موارد قبلی دارد و آنهم اینکه ما الآن نمیدانیم ایشان در کجا ربوده میشود ولی سایر قضایا از قبیل دشمن و ربوده شدن و جمله سازی حکم همان مورد اول را دارد !