2008/09/02

#187

در راستای بارداری دختر ۱۷ ساله سارا پالین معاون مک کین و اظهارات او درباره خودارضائی خودش

* و به این ترتیب لزوم استفاده از کاندوم در انتخابات امریکا هر روز بیشتر میشود همانطوریکه لزوم استفاده از مدرک ازاله بکارت از آکسفورد در انتخابات ما هر روز بیشتر میشود !

آبجی ! بابا تو هم که از خودی مارو به غلامی قبول میکنی ؟!

سارا پالین درحالیکه جوووون !

در همین راستا خانم پالین در پاسخ به ماجرای بارداری دخترش درحالیکه گوشه لبش را گاز میگرفت گفت چیه باردار شدن که از بهائی شدن بهتره شما برید دخترای خودتونو جمع کنید ! لازم به ذکر است که پدر بچه همچنان نامعلوم بوده لیکن مادر زن پدر بچه اعلام کرده است که دخترش میخواهد با دامادش بعداً ازدواج کند ! این درحالیست که بر اساس لایحه حمایت از خانواده پدر بچه باید حداقل با یکی از مادران بچه اش آشنائی قبلی میداشته !

سناتور مک کین نیز اعلام نموده که من از قبل نسبت به بارداری دختر سارا پالین مطلع بودم و اصلاً شما فکر میکنید پس بخاطر چی ننه اش را معاون خودم کردم ! در پی این اظهارات محبوبیت جان مک کین در قم افزایش چشمگیری داشته و علما خواهان آشنائی بیشتر با معاون مک کین شده اند ! منابع مطلع در قم گفته اند این سارا پالین بی حیا چشم خواهری عجب چیز مالیه بگذار ساعتها را دو ساعت دیگر بکشیم عقب ببینیم چیزی عقب جلو میشود یا نه ؟! سارا پالین در پاسخ به این اظهارات دوباره گوشه لبش را گاز گرفت و یواشکی خندید !

همچنین سارا پالین درباره خود ارضائی اعلام کرد مگه خودتان خواهر مادر ندارید ؟! وی درباره تجسم شمایل آرنولد در هنگام خود ارضائی گفت اگر آنی را که من دیده ام شما هم دیده بودید دیگر نمیرفتید ترمیناتور تماشا کنید ! برخی آگاهان که آنی که سارا پالین دیده را قبلاً دیده اند اعلام نموده اند که تازه سارا پالین خیلی آدم مقاومی است که بعداً رفته خودش را ارضا نموده درحالیکه ما همان دم اول توسط خودش ارضا شدیم ! ضمن اینکه اصلاً آرنولد همینطوری فرماندار کالیفرنیا شد ! این درحالی است که سیا و پنتاگون قبلاً معتقد بودند که فرماندار و وزیر کشور شدن فقط در جمهوری اسلامی سکسی است !

سارا پالین که اکنون ۴۴ ساله میباشد فعلاً جا برای کار زیاد دارد و قرار است بعد از انتخاب مک کین اولین سفر "منطقه ای" را به همین منطقه خودمان بکند ! جمهوری اسلامی نیز که تاکنون چشم نداشت جمهوری خواهان را ببیند الآن دنبال چندتا چشم دیگر میگردد که جمهوری خواهان را بهتر ببیند و اوباما که تا همین دیروز نور چشم بود امروز خیلی ریز دیده میشود ! برخی معتقدند که اگر سارا پالین هم عین اوباما برزنه بود بهتر بود ولی برخی دیگر همینطوری سفید یخچالی را ترجیح میدهند که البته این موضوع هنوز محل اختلاف است !