2008/07/27

#93

در راستای اعدام امروز سی نفر در تهران بعنوان اراذل و اوباش


بیانیه رسمی مهدی ریزه معروف به آخوند العلمای اراذل :

یاور علی ! زیکو میکو رو ولش سردان رادان رو بچسب !

اراذل و اوباش اصولاً تولید به مصرف است سمت چپی تولید میکند سمت راستی مصرف بعضی وقتها هم برعکس !

ضمن احترام بسیاری که برای خودم و جامعه اراذل و اوباش واقعی قائلم این بیانیه را به جهت عرض اندام منتشر مینمایم !

اکنون که با اجرای طرح امنیت اجتماعی ، نیروی انتظامی امنیت ما را در اجتماع تامین نموده و امروز بجای ما سی نفری که بعداً هویتشان در صدای امریکا فاش میشود را اعدام نموده است مجلس بزن برقص شدیدی به صرف فاطی و وافور منعقد میگردد لطفاً اجازه دهید اطفال در فرصت مناسبتری معتاد بشوند !

به همین مناسبت به اولیاء محترم اعلام مینمائیم که با زبان خوش دلبندانشان را بدست ما بسپارند برای اینکه بدست ما سپردن خیلی بهتر است تا اینکه بدست خدا بسپارند که بروند دانشگاه بعداً بجای ما اعدام بشوند یا اگر اعدام نشدند کارتن خواب بشوند !

شما با اینکار انگاری که دلبندانتان را بورسیه نموده اید که هم برای خودشان از همین حالا کاسب میشوند هم اینکه کار ما راه می افتد هم اینکه بعداً نیروی انتظامی امنیت آنها را نیز عینهو ما در اجتماع تامین مینماید ! شما ملت انگاری خودتان هم حال میکنید که بچه تان بعنوان یک آدم سالم و بچه مثبت وارد اجتماع بشود تا بعداً بعنوان اراذل و اوباش اعدام بگردد و جمعیت خانواده شهدا هی برود بالا بلکه اگر دلبندتان دختر هم باشد که دیگه هیچی بجای آمار خانواده شهدا آمار پیرهن و شلوار و پلاکارد رو میبرید بالا تازه هیچ اعتباری هم نیست که بعدش خودتان را نبرند بابا ! تازه پیرهن و شلوار در هیچ جای دنیا هم جزو آمار ایثارگران حساب نمیگردد و اینه که از ما گفتن !

عافیت باشه انشالله تعالی تا باشه از این اعدامها ما رو که توپ هم تکون نمیده اگر هم بخواد بده همچی از هفت جد و آبادشون در حالتهای مختلف نماز و روزه و سایر عشق و حالهای سیاسی عبادی فیلم داریم که اگر بخوان وق بزنن فیلمشونو میریزیم رو سی دی واسه اکران عموم ! از زارعی بپرس بهت میگه ! حالا برو جمعش کن ! آره !