2011/05/15

#959

مموتی ! انتخابات مجلس همون وقتیه که ننه‌ت ..... لا اله الا الله !


احمدی نژاد در گفتگوی تلویزیونی‌اش در مقابل سوال آلو بخارا مرتضی حیدری در مورد دخالت دولت در انتخابات مجلس گفت اصلاً انتخابات مجلس کی هست ؟ ما ضمن پاسخ به سوال این طفل معصوم در همان تیتر مطلب (لطفاً نقطه چین‌ها را خودتان به شایسته‌ترین شکل ممکن پر کنید) از آنجا که رئیس دولت خبر ندارد که انتخابات مجلس کی برگزار می‌شود لذا ترکیب قطعی مجلس آینده و تبعات آنرا را به این شرح اطلاع رسانی شفاف سازنده می‌کنیم :

رئیس مجلس : اسفندیار رحیم مشائی با حفظ تمامی 8944376236565633427 شغل قبلی
تبعات : بمدت هشت ماه کلیه‌ی عاشقان ولایت و علما و فضلا و اندیشمندان قم و کلاً هر کسی که ریش دارد و در نتیجه با امام زمان هم شخصاً در ارتباط است درباره ضد ولایت فقیه بودن مشائی حرف می‌زند بعد رهبری در جمع میلیونها سوختگان و پدرسوختگان عصمت و بکارت می‌گوید دعواها نباید علنی باشد و یکماه بعد دو جنگیر و سه طلسم وا کن و چهار کف بین و پنج ژانگولر در دولت دستگیر شده و احمدی نژاد ده روز قهر می‌کند . در زمان قهر رهبری روزی هشتاد و چهار هزار و ششصد و چهل و شش دفعه سخنرانی می‌کند تا همه بفهمند که دولت و رهبری هیچ مشکلی ندارند . بعدش هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد ، مشائی همان رئیس مجلس باقی می‌ماند و احمدی نژاد در تلویزیون می‌گوید ببخشید انتخابات ریاست جمهوری کی هست ؟

نایب رئیس مجلس : حجت الاسلام آقا تهرانی با حفظ سمت و زاپاس و سوتی‌های مربوطه
تبعات : بالاخره یک روزی می‌شود که مشائی کار داشته باشد مجلس نیاید و میکروفونش خالی باشد و چون در جائی که میکروفون مفت پیدا می‌شود آقا تهرانی حتماً باید حرف بزند و سوتی بدهد لذا همه می‌فهمند که رهبر و مموتی دیشب بیست تا جلسه داشته‌اند که در آن رهبر به مموتی دو هفته وقت داده که استعفا بدهد . بعد مموتی گفته اگر دو هفته شد و من استعفاء نکردم چی ؟ رهبری گفته آنوقت من استعفاء می‌کنم . بعد فردایش مجلس بعد از دو هفته تشکیل جلسه می‌دهد ولی ایندفعه نماینده رهبر در مجلس حاضر نمی‌شود . پس فردایش شایعه می‌شود که مشائی نماینده رهبر را از مجلس انداخته بیرون بلکه یک لگدی هم به کونش زده . طی دو هفته‌ی آینده هر روز یا نماینده رهبر می‌رود مجلس یا مشائی . مموتی در گفتگوی تلویزیونی از مجری می‌پرسد ببخشید انتخابات بعدی مجلس خبرگان کی هست ؟

نمایندگان مجلس : کلاً تمامی کسانی که اول یا وسط یا آخر نام خانوادگی‌شان یکی از عبارات آرادانی ، اصل آرادان زاده ، توابع آرادان و حومه ، آرادان یادش بخیر ، شبهای آرادان ، دو آرادان با یک بلیط و امثالهم داشته باشد .
تبعات : فردای افتتاح مجلس طرح مادام العمر شدن رئیس جمهور با هشتاد و سه فوریت نیم ساعته طرح و تصویب می‌شود . تمام حقوقدانان ایران و جهان و بقیه‌ی جاها در مورد غیر قانونی بودن این طرح که تصویب هم شده حرف می‌زنند . پس فردای همان روز تمام وزارتخانه‌ها در هم ادغام شده و وزارت ریاست جمهوری به خود وظائف الهی ریاست جمهوری اضافه می‌شود . یک روز بعد بدلیل گسترش اعتراضات و سر و صداهای مربوطه قرار می‌شود که دو هفته بعد یک نفر که بیست سال پیش با چک همچی زده تو گوش یکنفر دیگر که یارو کر شده گوشش با اسید سوراخ بشود و بلافاصله همه ول می‌کنند در مورد حیوانی بودن این عمل و نقش آن در شفای کوآنتومی جامعه صحبت می‌کنند . سه هفته بعد مموتی از مجری می‌پرسد ببخشید انتخابات رهبر بعدی کی هست ؟!