2011/04/08

#928

برای اشرف انسانیت داشته باشید ولی فکر هم بکنید ...


ظرف چهار روز این اتفاقات پشت سر هم افتاد :

اول یک عکس بسیار قدیمی بدون هیچ مناسبت زمانی از مسعود رجوی و صدام در حال دست دادن بسرعت در تمام اینترنت منتشر شد و بمدت دو روز همزمان با اینکه هر کسی از راه می‌رسید چیزی نثار پس و پیش و قبل سازمان مجاهدین می‌کرد ، این سازمان فوراً جلوی چشم همه قرار گرفت و تکرار می‌کنم که بدون هیچ مناسبت زمانی سازمان مجاهدین ناگهان بولد شد .

روز سوم یک خبر مبنی بر کشف یک سایت مخفی اتمی جمهوری اسلامی از طریق همان سازمان مجاهدین مجدداً در سراسر اینترنت منتشر شد و بلافاصله خبر از طریق چند رسانه مورد تبلیغ قرار گرفت . نگاههائی که در دو روز گذشته‌اش از سر انتشار یک عکس قدیمی روی سازمان مجاهدین قرار داشت همانجا ماند و اعلام شد که هر وقت سازمان مجاهدین محل یک سایت مخفی اتمی جمهوری اسلامی را افشاء می‌کند آخرش خبر راست از کار درمی‌آید . این کاری است که ماهواره‌های جاسوسی امریکا هم تا حالا نتوانسته‌اند بکنند .

و بامداد روز چهارم ناگهان به کمپ اشرف حمله شد و برای چهارمین روز متوالی فوکوس خبری روی همان سازمان مجاهدین باقی ماند . با انتشار تصاویر کشته و زخمی‌های اشرف تمام وجدانها به حق بدرد آمد و همه از اینکه چنین ستمی به ساکنین اشرف می‌رود گله کردند . گمانه‌زنی بر سر اینکه این حمله در ارتباط مستقیم با آن افشاگری محل سایت مخفی اتمی بوده شروع شد و از روی جدول تمام حساب کتابها هم درست از کار درمی‌آید : اینها محل سایت را لو دادند آنها هم حمله کردند . این وسط علت ضد تبلیغ روز اول و دوم علیه مسعود رجوی که در شرایط حاضر از هر تبلیغی بهتر جواب می‌داد بی‌پاسخ ماند .

من هیچ نتیجه گیری‌ئی نمی‌کنم و فقط چند یادآوری :
  1. سازمان مجاهدین مدتی است که "بدلیل نا امن بودن اشرف" دارد تلاش زیادی برای انتقال "بعضی" از اعضایش از اشرف به "عمدتاً" اروپا و مشخصاً همین فرانسه انجام می‌دهد .
  2. بعد از اتفاقات ایران و آغاز جنبش سبز و متعاقباً خروج افراد زیادی از کشور چه در معرض خطر جدی و چه "به بهانه جنبش سبز" و ورودشان به اروپا سازمان مجاهدین تلاش بسیار وسیعی را برای جذب این افراد که عمدتاً دچار مشکلات و گرفتاریهای ابتدای خروج از کشور هستند انجام داد و دارد می‌دهد .
  3. سازمان مجاهدین در سال شصت و هفت دقیقاً بیست و چهار روز مانده به پذیرش قطعنامه 598 از طرف ایران ، درست در زمانی که همه تمام قرار مدارهایشان را برای اتمام جنگ با هم گذاشته بودند در جریان عملیات مرصاد تعداد بسیار زیادی از افراد مازاد خود را جلوی توپ کم برد و کم اثر جمهوری اسلامی فرستاد که در آن زمان تنها قادر به تار و مار کردن و "پاکسازی" زوائد سازمان مجاهدین بود . اگر توان نظامی جمهوری اسلامی بیشتر از این بود هرگز قطعنامه لااقل در آن زمان پذیرفته نمیشد . این بار آخری نبود و نیست که سازمان مجاهدین با هماهنگی عراقیها اعضاء خود را پاکسازی می‌کند .
  4. بزرگترین مقر سازمان مجاهدین در همین فرانسه و مورد حمایت این کشور است . فرانسه همان کشوری است که در جریان سرکوب‌های لیبی برای حمایت از معترضین بعنوان پیش قروال به لیبی حمله‌ی هوائی کرد . آنوقت همین فرانسه برای حمایت از معترضینی که سالهاست مورد حمایتش هستند حتی حرف هم نمی‌زند چه به اقدام . فرانسه خر نیست می‌فهمد ماجرا در کجا تاب تاب عباسی است در کجا واقعی .
  5. دلم برای آن ساکنین اشرف که ظاهراً دوباره قرار است پاکسازی بشوند می‌سوزد و اینجا منتظر ورود آن عده‌ی دیگری که علی الحساب جزو زوائد سازمان نیستند و عنقریب "بدلیل نا امن بودن اشرف" به اروپا و همین فرانسه می‌رسند می‌مانم .
کلاً سازمان مجاهدین بین تمام مردم آنقدر و به اندازه‌ی کافی منفور هست که جمهوری اسلامی هم اینقدر خر نباشد که با حمله به آنها برایشان محبوبیت بخرد !