2010/07/12

#783

مموتی ! یعنی اندازه یه هشت پا هم نمی‌فهمی !


در راستای اینکه مموتی روزی سی دفعه ظهور و سقوط همه را پیش‌بینی میکند کمونه می‌شود ولی پل عزیز هرچی درباره شکست دشمنان قسم خورده ما لااقل در زمین فوتبال گفت عیناً همانجوری شد با این جانور مصاحبه‌ای کردیم که برای اولین بار بعد از اختراع تیر افقی دروازه اینجا می‌آید :

ما : سلام برادر هشت پا . بی‌زحمت خودتان را معرفی کنید و بگوئید کلاً چندتا پا دارید ؟
برادر پل : بسم الرّب الشهدا و الصدیقین . با سلام به روح پر فتوح امام و بیعت با آرمانهای انقلاب اینجانب سید پشم الدین لویزانی معروف به پل صادره از بخش 2 آلمان جنایتکار بوده جا دارد تا یادی هم از خواهر محجبه مظلوم مروه الشربینی که بنده با همین پاهای خودم دیدم که اینجا چه جنایتی در حق این شهید اتفاق افتاد و اینا اینم عکسش . بنده بطور مادرزاد داری هشت پا بوده که حاضرم هر هشت تا را در راه اسلام بدهم اصلاً هم مهم نیست چون دوباره هشت‌تای دیگه پا درمی‌آورم .

ما : چطوری شد که شروع به پیش‌بینی شکست دشمنان اسلام و مسلمین کردید ؟
برادر پل : البته شکست دشمنان اسلام و مسلمین اصلاً احتیاج به پیش‌بینی ندارد بلکه در همین مفاتیح خودمان هم آمده که دشمنان اسلام همه‌شان تهش محکوم به شکست می‌باشند و نمودارهایش هم در وزارت خارجه همین آلمان جنایتکار موجود است لیکن از آنجا که ما دیدیم اخیراً پیش‌بینی شکست دشمن نون دونی شده است و اگر برای آکواریوم آدم آب نشود برای هشت‌پای همان آدم نان می‌شود این شد که زدیم تو کار پیش‌بینی .

ما : جسارتاً چه جوری شکست دشمنان اسلام و مسلمین را اینطور دقیق پیش‌بینی می‌کردید ؟
برادر پل : بنده ابتدا با وضو وارد آکواریوم می‌شدم بعد خوب به تفاوتهای دشمن با اسلام و مسلمین نگاه میکردم . مثلاً سر بازیهای فرانسه نگاه کردم دیدم اینها یک رئیس جمهور دارند که تنها فرقش با رئیس جمهور اسلام و مسلمین اینست که پاچه‌ی زن اولی همیشه طبق مد پاره است ولی زن دومی کلاً آدم پاچه پاره‌ای است ! شما جای من ، کشوری که رئیس جمهورش عین رئیس جمهور خودمان باشد اصلاً تیم ملی‌اش این ایرسوتر نوشهر را هم می‌تواند ببرد که حالا آمده جام جهانی غلط اضافه میکند ؟

ما : غیر از این به چه نکات دیگری در پیش‌بینی بازیها توجه میکردید ؟
برادر پل : بنده موقع پیش بینی بازیها روند تصویب قطعنامه‌ها را هم خوب بررسی می‌کردم . مثلاً انگلیس با اینکه باعث شد قطعنامه تصویب بشود ولی یواشکی داشت خوب با جمهوری اسلامی کنار می‌آمد برای همین از مقدماتی آمد بالا . چند دفعه هم با هم رفتند و آمدند بعد یهو نمیدانم حق حساب بس نبود چی شد که این دیوید کامرون یکدفعه رفت یک سخنرانی کرد یک جفتکی پراند که کار از همانجا خراب شد . اصولاً بازیکنان تیمی که رئیس دولتشان فکر میکند اگر جفتک بیندازد همه می‌گویند به به چه برگردونی زده همیشه بد می‌بازند . این اتفاق چند دفعه در همین استادیوم آزادی خودمان هم افتاده حضرت عباسی حذف انگلیس پیش‌بینی هم می‌خواست ؟ امریکا هم دقیقاً همینجوری حذف شد .

ما : پس برزیل چی شد که حذف شد ؟
برادر پل : آها ! این خیلی سوال خوبی است . ما هشت‌پاها و تمساحها در زمینه فقه و اصول یک چیزی داریم بنام یاتاقان سوزی . شما زندانهای جمهوری اسلامی را نگاه کنید . نصف زندانیانش دقیقاً کسانی هستند که تا همین پریروز خودشان را برای همین نظام جر می‌دادند بعد الآن می‌روند امریکا هی اعتصاب غذا میکنند می‌گویند گور پدر نظام هم سگ رید ! برزیل هم همینجوری شد . اینها داشتند بدون تف و صابون میرفتند در انتهای هم درمی‌آمدند رفت و آمد هم یاتاقان را گرم میکند یکدفعه وسط مرحله یک هشتم زرتی می‌سوزد .

ما : حالا جداً وسط اکواریوم توی جعبه‌ها چی میگذاشتند که اینطور شدید انگیزه شما برای پیش‌بینی بازیها میشد ؟
برادر پل : ساندیس !