2010/01/20

‎#632

درخواست تعقیب برای مسیح علی‌نژاد بدلیل استفاده از اسم آقایان !
.

مجید توکلی بدلیل استفاده از لباس خانمها به هشت سال و نیمی و اندی حبس ابد محکوم شد . دادگاه انقلاب تهران (با گاراژ جعفر مشکی فرق دارد) افزود هرگونه استفاده خواهران و برادران از چیزهای همدیگر (خیلی بی ادبی) منع قانونی داشته موجب براندازی سفت در اماکن نرم است (شخصیت داشته باش) . در این دادگاه که در حضور چندتا وکیل وصی ، هیئت ژولیده ، عباس منصفه ، تعداد کثیری از تمام رسانه های جهان شامل یکی فارس یکی هم کیهان تشکیل شد متهم چون قبل از بیهوشی به همه چیز اعتراف کرده بود حضور نداشت که نیازی هم نبود و وکیل او که همدیگر را تا حالا ندیده اند اظهار داشت که همه چیز اتفاقاً خیلی هم خوب است . قرار شد پس از اجرای حکم بشرط به هوش آمدن نامبرده ماجرا کلاً از اولش به او تفهیم بشود .

به همین مناسبت حضرت عیسی مسیح با مراجعه به شعبه صلواتی و 15 دادگاه انقلاب علیه مسیح علی‌نژاد اعلام جرم کرد . وی با بیان اینکه در ماجرای حجاب و مجید توکلی همه چیز زیر سر همین مسیح است افزود ننه ما وقتی ما بدنیا آمدیم چون داشت در سماوات دنبال مقصر میگشت وقت نداشت همینجوری سکینه خیاری اسم ما را یکجوری گذاشت که الآن ضد انقلاب منافق از آن سوء استفاده میکند . وی در مصاحبه با بیست و سی که فردا دویست دفعه حتماً پخش میشود خاطر نشان کرد که اتفاقاً در تمام کره زمین دوتا مسیح با آقاجانشان مشکل دارند یکی من یکی هم همین مسیح . وی گفت اگر می‌گوئید نه همین الآن از کیهان یک زنگ به قمی کلا بزنید ببینید اگر آقاجان مسیح نگفت "وه خانه مه ره بیچاره هکنه" این سیبیلمو می‌زنم گونه می‌کارم . وی گفت آقاجان ما هم الآن دو هزار و ده سال است از کیهان که زنگ میزنند سماوات همینرا می‌گوید .

حضرت مسیح همچنین با نشان دادن چند جای انجیل چاپ قم و با اشاره به روایات مربوطه درباره اینکه هرکی پیرو مسیح باشد حتماً ضد انقلاب هم هست افزود اصلاً مجید توکلی را همین مسیح بیچاره کرد . وی درباره دلایل این ادعای خود گفت تمام اعضاء هیئت دولتهای قبلی با آنهمه دنگ و فنگشان فله ای نفری شش سال حبس ابد گرفتند چطوری مجید توکلی شد هشت سال و نیم ؟ وی ادامه داد حتماً دو سال و نیم از این مدت متعلق به همین مسیح گیس بریده است که دادگاه محترم خواهر برادری حساب کرده اینطوری شده !