2009/01/23

#306

آيت الله حائري شيرازي امام جمعه شيراز و نماينده ولي فقيه در اين استان ، از اين سمت اسعفا كردند.گفته مي شود علت هجرت ايشان به قم رسيدگي به امور فقهي و علمي در بخش اقتصاد اسلامي است، (بازتاب)

باد رهبری در شیراز آخر آیت الله حائری را برد !
.

ایشان برای اولین بار ثابت کرد که آدم اگر "سر جایش" بگیرد بشیند هم میتواند ملت را بخنداند !

دفتر ارتباط وسط سجاده با بغل حورالعین دلیل استعفای ایشان را خستگی ناشی از مجاهدت در راه تعیین رادیان قبله اعلام کرد . این دفتر افزود بدلیل اینکه ایشان هر دفعه که در شیراز نماز باران میخواند ۳۰۰ کیلومتر آنورتر را سیل میبرد لذا طبق آخرین محاسبات اخترشناسان سینوس شعب ابی طالب با تانژانت خوشه پروین جور درنمی آمد ولو اینکه نیم ساعت هم قنوت خوانده باشی . برخی از کارشناسان معتقدند بدلیل اینکه ایشان ۲۷ سال در یک سمت قرار داشتند حال آنکه اگر روز اول گروهبان دو بودند الآن باید سرلشکر تمام میشدند لذا در جمهوری اسلامی امام جمعه بودن زیاد آدم را به سمت قربة الی الله نمیبرد . این عده همچنین معتقدند با وجود اینکه اگر کسی در جمهوری اسلامی دو سال در یک مقام بماند ۲۷ سال برایش حرف درمی آید لیکن این قانون شامل حال ائمه جمعه نمیشود زیرا درباره آنها بجای حرف ، فیلم درمی آید !

برخی اس.ام.اس های دریافتی نیز حکایت از آن دارند که چون در زمان سفر رهبری به شیراز ایشان خودش را در مجاورت باد رهبری قرار داده بود لذا به احتمال زیاد رهبری ایندفعه در تهران چنان بادیده که حائری را در شیراز باد برده است . هنوز بر سر التزام به بادو بودن مطلقه فقیه محل اختلاف است لیکن بیم آن میرود که چنانچه این التزام "عملی" بشود کل مملکت را باد ببرد . قرار است زمان هجرت آسمانی ایشان از شیراز به قم مبداء تاریخ بادی قمری قرار بگیرد . بر این اساس فروش همه گونه تفنگ بادی ممنوع شد . ایشان هدف از این هجرت ملکوتی را که مثل سایر هجرتها با دلی شاد و گشاد صورت گرفته است رسیدگی به امور فقهی در بخش اقتصاد اسلامی عنوان کرد . توضیحاً اینکه در جمهوری اسلامی ائمه جمعه اول کارتل اقتصادی میشوند بعد میروند قم تا با رسیدگی به امور فقهی اقتصاد بفهمند چطوری اینهمه پول درآوردند !

دانشمندان معتقدند بدلیل اینکه در نظام اسلامی ائمه جمعه خیلی منشاء برکت هستند لذا جان مادرتان آنها را به جاهای دیگر هم ببرید تا برکت به بقیه جاها هم برسد . از جمله خدمات شایسته آن حضرت به جهان اسلام در جریان انفجار حسینیه شیراز بود که از طریق ارسال دهها ایمیل و آفلاین و اس.ام.اس به خبرگزاریها فوراً به همه یادآور شد که سخنران آنشب حسینیه هیچکدام از اسامی انجبین نجات ، انگبین زکات ، انجیل نشان و امثالهم نبوده بلکه اسم بدبخت انجوی نژاد است . وی در آن واقعه با هوشیاری گمنام امام زمان متوجه شد که اگر نمایشگاه جنگی حسینیه بشود و یک خمپاره هم بترکد حتماً سلطنت طلبها با پولهای موصاد وارد رشت شده اند . یکی دیگر از فضائل معنوی آن حضرت هم اینست که فرموده بود "دعای مردم به یک طرف آمین رهبری به یک طرف" . وی تا پایان دوران خدمت پر خیر و برکتش نگفت اینهائی را که میگوید به کدام طرف !

ایشان همچنین بدلیل ترک سیگار توسط گلستان سعدی مفتخر به دریافت تندیس ملا نصرالدین شد که بدلیل تواضع زیاد این جایزه را نگرفت . به نظر ایشان انتخاب اوباما در امریکا تنها یکی نتایج نامه احمدی نژاد به بوش بوده است که این البته در مقایسه با ترک سیگار سعدی اصلاً خنده دار نیست . علما نیز هنوز درباه تئوری باطل شدن روزه با دیدن هنرپیشه زن زیباروی به اجماع نرسیده اند . لازم به ذکر است که از نظر ایشان "بسیجی انسانی است که انرژی درونی او ناگهان خالی بشود" . ملت قهرمان پرور تا مدتها بعد از این فرمایش به محض استشمام بوی بد متوجه حضور بسیجی های گمنام در اطراف خود میشدند . البته ایشان منظور بدی از "خالی شدن ناگهانی انرژی درونی" نداشت ما خیلی بی ادبیم !