2009/01/11

#297

خالد مشعل : ما خواهان توقف فوري تجاوز رژيم صهيونيستي، عقب نشيني فوري اشغالگران از غزه، برداشته شدن محاصره از غزه، گشودن همه گذرگاهها هستيم و هيچ گونه آتش بس و حضور نيروهاي بين المللي در غزه را هم نمي پذيريم (فارس)
.
آقای خالد مشعل ! داداش دیگه خانوم مانوم چیزی نمیخوای ؟!
.
خالد مشعل مفتخر به دریافت مدال خانوم نشان از سازمان ملل شد . وی تصریح کرد چنانچه تمام کشورهای دنیا با اسرائیل وارد جنگ بشوند حاضر است یکربع حرف نزند . در حال حاضر خالد مشعل بعد از احمدی نژاد بعنوان دومین عامل ایجاد غش و ضعف از خنده در جهان شناخته میشود . وی که هنوز موفق به روئیت هاله نور و خلیفه سوم در دانشگاه کلمبیا نشده است افزود درصورتیکه کلیه شرطهایش پذیرفته بشود و اگر از این به بعد هرچی که گفت اسرائیلیها بگویند چشم او هم در عوض حاضر است تا سال ۲۰۹۹ به اسرائیل موشک بزند . وی در پاسخ به پیشنهاد خانوم مانوم گفت دستت درد نکنه هست !

در حال حاضر دولت کاملاً قانونی حماس پوز دولت کاملاً قانونی تر جمهوری اسلامی را از چند جا زده است : رئیسش در خارج درباره داخل سخنرانی میکند ، تمام وزرایش در تمام جهان تحت تعقیبند ، مردم غزه فقط رئیس دولت را می شناسند ، تلویزیونش را ول کنی میگوید اسرائیل یک هفته پیش از ما شکست خورد برگشت ، مردمش کاملاً آزادند که هر جوری دلشان خواست بروند بمیرند ، همان مردم بدلیل انتخاب دولتشان دور از جان ما الآن همه شان افتاده اند به گه خوردن !

هنوز هیچکس وجود شورای نگهبان در انتخابات کاملاً آزاد غزه را تائید نکرده است لیکن به نقل از منابع آگاه همین یکی که ما داریم برای بقیه جاها هم بسه . این درحالیست که کلیه مردم غزه دیروز جنتی را حلال کردند . نامبردگان که از دریافت سهمیه تحصیلی در دانشگاه آزاد خیلی خوشحال بودند برای حضور فعال در انتخابات کاملاً آزاد بعدی ریاست جمهوری ایران اعلام آمادگی کردند . یکی از این مردم شریف که افتخار شهید کردن پنج نفر دور میدان ونک را هم دارد گفت ما در راه اسلام حتی حاضریم نماینده تهران در مجلس هم بشویم . وی که زیر نافش تمثال معظم له را خالکوبی کرده بود به جهت شکست دشمن روی دیوار نوشت : ما که رسوای جهانیم غم دنیا پشم است !

به همین مناسبت سید حسن نصرالله که هنوز کسی دقیقاً محل سنگر او در خط مقدم شابدل عظیم را نمیداند از طریق ویدئو کنفرانس چند بار دیگر برای دشمن انگشت تکان داد . وی که تا همین پریروز برای هرگونه موشک پرانی به اسرائیل سینه میزد دیروز اولین نفری بود که گفت آن چهارتا کاتیوشا را ما به اسرائیل نزدیم . این اقدام شجاعانه در حالی صورت گرفت که یک چیزی بیخ حلق نامبرده پاپیون شده بود . اصولاً بعد از رویش جمهوری اسلامی اینجور مواقع پاپیون یکجور زینت شرعی برای آخوندها محسوب میشود !