2012/03/02

#1099

خاتمی با تحریم فعال در انتخابات شرکت کرد !این خیلی خوب است که منابع خبری آنقدر معتبر باشند که آدم تا خبری را در آنها می‌بیند فوراً بفهمد چی به چی است . خب همیشه که منابع خبری نباید راست بگویند ، بعضی هم مثل همین جرس خودمان آدم تا می‌بیند نوشته "خاتمی در انتخابات شرکت نکرد" فوری می‌فهمد که همین آدم اول از همه رفته رأی داده . خب آنها فارس دارند ما هم جرس داریم مگه چیه ؟ به همین مناسبت و در راستای رقابت تنگاتنگ سایت جرس با فارس نیوز اخبار مربوط به انتخابات 12 اسفند در هر دو سایت را عیناًٌ "به نقل از منابع خبری ما" (چیه ؟ فقط جرس می‌تونه منابع خبری «ما» داشته باشه ؟) اینجا می‌آوریم :

ساعت هشت صبح

فارس : در لبیک به پیام مقام معظم رهبری سیل جمعیت بسوی صندوق‌های رأی در حال حرکت است .
جرس : در لبیک به فراخوان تحریم شورای هماهنگی تا این لحظه هیچکسی در هیچ جائی از کشور دیده نشده . (منابع خبری ما)

ده صبح

فارس : شدت جمعیت پای صندوقهای رأی به حدی زیاد است که مردم دارند زیر دست و پا له می‌شوند . ستاد انتخابات کشور از آتشنشانی تقاضای کمک فوری کرد .
جرس : ساعتی پیش بالاخره یک نفر در اطراف چاله متروی میدان قورخانه که از دست راست بسمت غرب حرکت می‌کرد مشاهده شد . به گفته "منابع خبری ما" این فرد با حضور در خیابان انتخابات را تحریم کرد .

دوازده ظهر

فارس : تا این لحظه کلیه‌ی شخصیتها ، مسئولین فعلی ، قبلی ، بعدی ، چهره‌های سرشناس ، افراد معروف ، اشخاص مشهور و بقیه در انتخابات شرکت کردند .
جرس : تا این لحظه تمامی شخصیتها ، مسئولین فعلی ، قبلی ، بعدی و بقیه انتخابات را تحریم کرده‌اند . "منابع خبری ما" از بیت رهبری خبر می‌دهند که حتی رهبر انقلاب هم انتخابات را تحریم نموده و مجتبی خامنه‌ای فوراً با ماشین بسمت محل حصر میرحسین موسوی رفت و گفت یک میلیارد و ششصد میلیون یورو از پول نفت به حساب من واریز شده .

چهار عصر

فارس : تمامی خیابانها ، بیابانها ، میادین ، بزرگراه‌ها ، جوب‌ها ، بن‌بست‌ها ، پل‌ها ، شهرها ، روستاها ، بالا ده ، پائین ده ،قصبه‌ها و بقیه‌ی جاها مملو از جمعیت و هم‌اکنون ترافیک سنگینی در کشور حاکم است . راهنمائی رانندگی اعلام کرد دیگر قادر به کنترل هیچ مسیری نیست .
جرس : "منابع خبری ما" از حضور سنگین نیروهای نظامی ، انتظامی ، صد لشکر مکانیزه‌ی سپاه ، دویست ارتش تا دندان مسلح بسیج ، گردان زرهی عاشورا ، تیپ ضد تانک تاسوعا و استفاده از هزاران ادوات سنگین نظامی خبر می‌دهند . این در حالیست که تنها یک نفر آنهم در توابع خاش و بیرجانات برای قضای حاجت از منزل خارج شده بود .

شش عصر

فارس : استقبال سنگین و گسترده مردم اگر همینجوری ادامه پیدا بکند انتخابات تا سه هفته‌ی دیگر باید تمدید بشود . وزارت کشور نگران کمبود کاغذ در کشور برای چاپ تعرفه رأی می‌باشد .
جرس : به فیلمی که توسط "منابع خبری ما" مخفیانه از تمام حوزه‌های رأی سراسر کشور گرفته شده توجه فرمائید . (یک فیلم گذاشته‌اند که در آن یک نفر بالای پل هوائی ایستاده دارد دماغ می‌گیرد)

هشت شب

فارس : خاتمی چه خبر ؟!
جرس : با پایان یافتن زمان انتخابات نمایشی ، زنبورداران اندیمشک به عدم دریافت حقوق خود طی سه ماه گذشته اعتراض کردند . "منابع خبری ما" از زندان اندیمشک خبر از دستگیری سی هزار نفر در این اعتراض می‌دهد و یکی از دستگیر شدگان که از زندان با همان "منابع خبری ما" گفتگو می‌کرد گفت دست به اعتصاب غذای نامحدود خواهد زد . ضمناً جرس به‌هیچ‌وجه پاسخ بنگاههای دروغ پراکنی را نمی‌دهد !