جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش.

#1099

خاتمی با تحریم فعال در انتخابات شرکت کرد !



این خیلی خوب است که منابع خبری آنقدر معتبر باشند که آدم تا خبری را در آنها می‌بیند فوراً بفهمد چی به چی است . خب همیشه که منابع خبری نباید راست بگویند ، بعضی هم مثل همین جرس خودمان آدم تا می‌بیند نوشته "خاتمی در انتخابات شرکت نکرد" فوری می‌فهمد که همین آدم اول از همه رفته رأی داده . خب آنها فارس دارند ما هم جرس داریم مگه چیه ؟ به همین مناسبت و در راستای رقابت تنگاتنگ سایت جرس با فارس نیوز اخبار مربوط به انتخابات 12 اسفند در هر دو سایت را عیناًٌ "به نقل از منابع خبری ما" (چیه ؟ فقط جرس می‌تونه منابع خبری «ما» داشته باشه ؟) اینجا می‌آوریم :

ساعت هشت صبح

فارس : در لبیک به پیام مقام معظم رهبری سیل جمعیت بسوی صندوق‌های رأی در حال حرکت است .
جرس : در لبیک به فراخوان تحریم شورای هماهنگی تا این لحظه هیچکسی در هیچ جائی از کشور دیده نشده . (منابع خبری ما)

ده صبح

فارس : شدت جمعیت پای صندوقهای رأی به حدی زیاد است که مردم دارند زیر دست و پا له می‌شوند . ستاد انتخابات کشور از آتشنشانی تقاضای کمک فوری کرد .
جرس : ساعتی پیش بالاخره یک نفر در اطراف چاله متروی میدان قورخانه که از دست راست بسمت غرب حرکت می‌کرد مشاهده شد . به گفته "منابع خبری ما" این فرد با حضور در خیابان انتخابات را تحریم کرد .

دوازده ظهر

فارس : تا این لحظه کلیه‌ی شخصیتها ، مسئولین فعلی ، قبلی ، بعدی ، چهره‌های سرشناس ، افراد معروف ، اشخاص مشهور و بقیه در انتخابات شرکت کردند .
جرس : تا این لحظه تمامی شخصیتها ، مسئولین فعلی ، قبلی ، بعدی و بقیه انتخابات را تحریم کرده‌اند . "منابع خبری ما" از بیت رهبری خبر می‌دهند که حتی رهبر انقلاب هم انتخابات را تحریم نموده و مجتبی خامنه‌ای فوراً با ماشین بسمت محل حصر میرحسین موسوی رفت و گفت یک میلیارد و ششصد میلیون یورو از پول نفت به حساب من واریز شده .

چهار عصر

فارس : تمامی خیابانها ، بیابانها ، میادین ، بزرگراه‌ها ، جوب‌ها ، بن‌بست‌ها ، پل‌ها ، شهرها ، روستاها ، بالا ده ، پائین ده ،قصبه‌ها و بقیه‌ی جاها مملو از جمعیت و هم‌اکنون ترافیک سنگینی در کشور حاکم است . راهنمائی رانندگی اعلام کرد دیگر قادر به کنترل هیچ مسیری نیست .
جرس : "منابع خبری ما" از حضور سنگین نیروهای نظامی ، انتظامی ، صد لشکر مکانیزه‌ی سپاه ، دویست ارتش تا دندان مسلح بسیج ، گردان زرهی عاشورا ، تیپ ضد تانک تاسوعا و استفاده از هزاران ادوات سنگین نظامی خبر می‌دهند . این در حالیست که تنها یک نفر آنهم در توابع خاش و بیرجانات برای قضای حاجت از منزل خارج شده بود .

شش عصر

فارس : استقبال سنگین و گسترده مردم اگر همینجوری ادامه پیدا بکند انتخابات تا سه هفته‌ی دیگر باید تمدید بشود . وزارت کشور نگران کمبود کاغذ در کشور برای چاپ تعرفه رأی می‌باشد .
جرس : به فیلمی که توسط "منابع خبری ما" مخفیانه از تمام حوزه‌های رأی سراسر کشور گرفته شده توجه فرمائید . (یک فیلم گذاشته‌اند که در آن یک نفر بالای پل هوائی ایستاده دارد دماغ می‌گیرد)

هشت شب

فارس : خاتمی چه خبر ؟!
جرس : با پایان یافتن زمان انتخابات نمایشی ، زنبورداران اندیمشک به عدم دریافت حقوق خود طی سه ماه گذشته اعتراض کردند . "منابع خبری ما" از زندان اندیمشک خبر از دستگیری سی هزار نفر در این اعتراض می‌دهد و یکی از دستگیر شدگان که از زندان با همان "منابع خبری ما" گفتگو می‌کرد گفت دست به اعتصاب غذای نامحدود خواهد زد . ضمناً جرس به‌هیچ‌وجه پاسخ بنگاههای دروغ پراکنی را نمی‌دهد !

‏هیچ نظری موجود نیست: