2011/11/28

#1062

جابجائی واشر سر سیلندر تانک در اصفهان حادثه آفرید !


عصر امروز صدای انفجار بسیار مهیبی اصفهان را لرزاند و همزمان استاندار اصفهان شنیده شدن صدا را تائید کرد ولی وجود هرگونه عاملی برای تولید این صدا را قویاً رد نمود . البته اگر خدا بخواهد تا یکماه دیگر شنیده شدن صدای انفجارهای مهیب برای ملت قهرمان ایران کاملاً عادی می‌شود ولی در همین رابطه مثل رابطه با انفجار پادگان ملارد اظهار نظرهای مختلفی توسط آدم‌های مهمی که کاملاً هم به قضیه مربوط می‌شوند انجام گرفت که حدود یک درصد آن اینجا می‌آید :

معاون هنری-تفریحی-لاس سپاه : دانشمندان ما در محل انفجار در حال تحقیق روی کلاهک موشک‌های کهکشان پیما بودند که ناگهان این انفجار رخ داد . هدف از تولید این موشکها انهدام پایگاههای فضائی امریکای جهانخوار در کره ماه و توابع مریخ بود که با این انفجار متأسفانه پروژه نیمه تمام ماند ولی دشمنان اسلام و مسلمین خصوصاً اسرائیل غاصب بداند که با این کارها ما ذره‌ای از حقوق ملت مظلوم فلسطین عقب نمی‌نشینیم . خدا شاهد است در همان لحظه‌ای که صدای انفجار آمد آرزو کردم که کاش لیاقت داشتم و بجای یکی از شهداء حادثه بودم . (این خبر سه ثانیه‌ی بعد روی سایت هر خبرگزاری‌ای که قرار گرفت حذف شد ولی خوشبختانه سه هزارتا عکس از آن موجود است)

امام جمعه‌ی بخش احمد چاله پی توابع آمل :  متأسفانه در اصفهان صدای انفجار بسیار مهیبی توسط برادران ما شنیده شد (در اینگونه مواقع خواهران اصولاً سعادت ندارند که چیزی بشنوند) . البته ما دقیقاً نمی‌دانیم این صدا از کجا و چرا درآمد ، شاید برادران داشتند تانک می‌ساختند یک لوله‌ای چیزی در رفته اینجوری شده ولی خداوند اسرائیل و کلاً هر کسی باعث و بانی این صدای مهیب بود هرچه زودتر لعنت بفرماید تا ما خوشحال بشویم و دیگر تانک نسازیم که تولید انفجار بشود چون وقتی اسرائیل نباشد ما دیگر به تانک احتیاج نداریم . (ده دقیقه‌ی بعد طی یک تماس تلفنی پسر امام جمعه‌ی احمد چاله پی بجای پدرش امام جمعه‌ی همانجا می‌شود)

بسیجی دهن گشاد : بنده البته در زمان انفجار در مشهد داشتم زیارت می‌کردم ولی چون موقع ورد خواندن دهنم باز بود صدای انفجار را از همان طریق شنیدم و از همینجا (با جاهای دیگر فرق می‌کند) آمادگی خود را برای شرکت در هرگونه راهپیمائی اعلام نفرت و انزجار از اسرائیل جنایت‌کار و حمل پوستر و پلاکارد و مشتهای گره کرده و لگد کردن پرچم اسرائیل و اربابش امریکای متجاوز و انتشار تصاویر مربوطه از ما در بالاترین و دنباله و فیس بوک و سایر جاها اعلام می‌دارم .

محسن سازگارا : امروز سه‌شنبه 8 آذر 1390 در مورد دوازده موضوع با شما صحبت می‌کنم (دستها در اهتزاز) . موضوع اول ، بنا به گزارش منابع مطلع ما که هی ایمیل می‌فرستند ، در مورد شنیده شدن صدای انفجار در اصفهان (دستها) ظاهراً آقای خامنه‌ای شب قبلش خواب دیده که برای افتتاح خط تولید کلاهکهای هسته‌ای وارد اصفهان بشه . البته ایشون (دستو داشته باش) بدلائل امنیتی خوابشونو برای هیچکس تعریف نکردن ولی منابع ما در خواب ایشون (با دستها محل استقرار منابع مطلع در خواب خامنه‌ای را نشان می‌دهد) به این نکته کاملاً اشاره کردن که گویا قرار شده زمانی که ایشون در خواب برای افتتاح میرن اصفهان ، اونجا ترور بشن (دستو بپا) که ظاهراً موبایل ایشون زیر تشک گیر می‌کنه آنتن نمیده و کسی نمی‌تونه ایشونو از خواب بیدار کنه برای همین در زمان وقوع انفجار (دست) ایشون خواب بودن که اتفاقاً منو یاد هیتلر می‌ندازه که دقیقاً یکبار همینجوری (با دستها نشان می‌دهد که چه‌جوری) قرار بوده ترور بشه ، خواب مونده ، ترور نشده . دقیقاً به همین دلیل هم الآن هشت روزه هیچکس آقای خامنه‌ای رو هیچ جا ندیده . (آقای خامنه‌ای دقیقاً دیروزش با میلیونها عاشق دلسوخته‌ی پدرسوخته دیدار داشته !)