2011/10/20

#1040

رهبری از دیکتاتورهای جهان خواست از سرنوشت قذافی عبرت بگیرند !


پس از دریافت خبر قتل و سپس دستگیری معمر قذافی که باعث افسردگی جامعه‌ی در و داف ایتالیا شد رهبر مسلمانان جهان که همواره پوز هرچی بچه پر رو را زده در پیامی ضمن تبریک به هر کسی که این کار خوب را کرده از دیکتاتورهای منطقه خواست تا با عبرت از سرنوشت قذافی دست از اعمال شنیع خود و سرکوب ملتهای آزاده و دستگیری و تجاوز و شکنجه در زندانها برداشته حقوق زنان و اقلیتهای قومی و مذهبی را محترم شمرده و از دخالت در کار مجلس و دولت و قوه قضائیه‌شان دست بردارند . معظم له در این پیام که به فارسی نوشته شد تمام دیکتاتورهای جهان را به تقوا دعوت کرد و افزود ریشه‌ی تمام بدبختیهای تمام کشورهای جهان جز ما اینست که اینها خیال می‌کنند یک نفر حق دارد برای همه تصمیم بگیرد . رهبر معظم انقلاب ضمن تقبیح تقلب در انتخابات امریکا به پیام تاریخی امام به گورباچف اشاره کرد و از حاکمان ظلم و جور جهان خواست تا بروند واقعاً یکبار دیگر به آن پیام نیم ساعت فکر بکنند .

مقام معظم رهبری در بخشی دیگر از پیام خود دخالت نظامیان در امور داخلی و سیاست‌گذاری کشورهای جهان را لکه‌ی ننگی بر دامن بشریت به اصطلاح مدرن امروزی نامید و ابراز امیدواری کرد کشورهائی که به بهانه تحقیقات پزشکی و علمی قصد دستیابی و استفاده از سلاحهای هسته‌ای دارند الهی که هیچ غلطی نتوانند بکنند . معظم له خاطرنشان شد هم اکنون بیش از نود و سه درصد ملتهای جهان از حاکمان خود ناراضی هستند و برگزاری رفراندم آزاد را تنها راه فرار از بحران سلطه‌گران ظالم جهان دانست . ایشان همچنین با اشاره به توطئه ترور سفیر عربستان در امریکا آنرا دلیل ناتوانی دولت امریکا در برقراری و تأمین امنیت شهروندانش برشمرد و از زنده بودن سفیر عربستان ابراز خوشحالی کرد . در این پیام حضرت آیت الله خامنه‌ای دویدن سیصد نفر در کرمانشاه دنبال ماشین خود را نشانه‌ی اوج اقتدار نظام اسلامی دانست و افزود امروز حاکمان مستبد جهان حتی از اداره‌ی امور اقتصادی خود نیز عاجزند وگرنه اینهمه اختلاس میلیاردی در جهان کش داده نمیشد .

لازم به ذکر است که همزمان با تلاوت این پیام از سوی مقام معظم رهبری ، دولت امریکا با اشاره به گزارش گزارشگر ویژه‌ی حقوق بشر سازمان ملل از جامعه جهانی خواست تا از حقوق ملت ایران دفاع بکنند . مطابق اسناد موجود در حال حاضر تمام کشورهای جهان نگران وضعیت حقوق بشر کشورهای دیگر هستند . معظم له در پایان پیام خود خطاب به انقلابیون لیبی فرمودند : آورین آورین !