2011/06/16

#981

لطفاً تخیل جنسی ما را تحریک نکنید !

فاطمه رجبی در حال تحریک تخیل جنسی ما !

ابراهیم فیاض در رجا نیوز مقاله‌ای نوشت با عنوان تکان دهنده‌ی "نقش حجاب در حفظ نشاط جنسی" و در آن تاکید کرد که "حجاب تخیل جنسی را تحریک می‌کند" لیکن تعدادی از کسانی که هنوز تخیل جنسی‌شان خوب تحریک نشده سوالات زیادی در اینمورد داشتند که پاسخ به آنها کار یک شب و یک نفر نبود . لذا تصمیم گرفتیم که جهت تحریک هرچه بیشتر تخیل جنسی نامبردگان ، توضیحاتی را روی همان متن نوشته شده‌ی آقای فیاض بیاوریم باشد بلکه توانسته باشیم گامی ولو کوچک منتها موثر در راه تحریک تخیل جنسی این عزیزان برداریم :

متن : حجاب در اسلام برای حفظ نشاط جنسی است ، چون حجاب تخيل جنسی را تحريك می‌كند و سبب می‌شود كه مسئله جنسی معنادار شود و دچار بی‌معنايی نگردد .
توضیح : آدم چون بیکار است با دیدن حجاب فوری با خودش یک عالمه فکر و خیال می‌کند که یعنی آن پشت چه چیزهائی می‌تواند باشد که ما الآن از آن خبر نداریم و به همین جهت دائم با خودش خیالات می‌کند که این خیالات خیلی مزه می‌دهد و مزه باعث نشاط جنسی می‌شود . ضمن اینکه وقتی برآمدگی یک سطحی از پشت حجاب دیده بشود این معنا را می‌رساند که پشت حجاب لابد حداقل یک و حداکثر دو برآمدگی وجود دارد که همین باعث معنادار شدن مسئله جنسی می‌شود درحالیکه اگر حجاب نباشد خب قشنگ زرتی معلوم است که برآمدگی مربوط به کجای آدم است و مسئله جنسی خیلی بی‌معنا می‌شود و کلاً دیگر کسی راجع به این چیزها خیالات نمی‌کند و از بیکاری حتماً می‌میرد .

متن : غریزه جنسی در كنار غريزه گرسنگی ، بسترساز فرهنگ‏های انسانی در طول تاريخ شده .
توضیح : گرسنگی یک غریزه است درحالیکه ما تا حالا خیال می‌کردیم که یک احساس است و بشر در طول تاریخ همیشه فقط به دو چیز فکر می‌کرده : یک - شکم ، دو - زیر شکم . و به همین خاطر هیچوقت نتوانسته به چیزهای دیگر فکر بکند و همانجور عقب افتاده مانده که ما الآن مجبوریم هدایتش بنمائیم . ضمن اینکه وقتی شکم آدم سیر می‌شود به آدم غریزه‌ی خواب دست می‌دهد که برای خواب احتیاج به بستر است و در بستر غریزه‌ی جنسی آدم در طول تاریخ تحریک می‌شود و به همین جهت تمام فرهنگهای انسانی در تمام طول تاریخ همانجا در بستر شکل گرفته است که این برای خود ما هم خیلی جالب است .

متن : تاثير صنعت تا جايی رسيد كه همسران ، چه زن و چه مرد ، به روابط جنسی فراتر از ازدواج روی آوردند و ورود ماشين به زندگی عمومی انسان‏ها در غرب ، برهنگی را افزايش داد .
توضیح : انسانها توی ماشین برهنه می‌شوند و چون در غرب عین ما در شرق گشت ارشاد ندارند که خانمها را از ماشین پیاده بکنند ببینند جوراب پایشان هست یا نه برای همین روابط جنسی که یک مسئله‌ی کاملاً صنعتی است افزایش پیدا کرد جوری که چه مرد چه زن شبها با همدیگر عشق و حال می‌کردند روزها با دیگران ، و کلاً بعد از صنعتی شدن کار به جائی رسید که چه زن چه مرد همش در حال روابط جنسی بودند و کارخانه‌ها باعث لخت شدن انسانها شد و بعد از ورود ماشین به زندگی عمومی انسانها مثلاً پمپ آب خودش یکی از عوامل مهم افزایش برهنگی است که شدیداً روی همسران چه زن چه مرد تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود که آنها به روابط جنسی فراتر از ازدواج روی بیاورند .

متن : غريزه جنسی در يك چارچوب ، مورد توجه اديان قرار می‌گيرد و در چارچوب جهان‏‌بينی آن دين ، جايگاه مسئله جنسی را با توجه به انسان‏‌شناسی خود ، و جهان‏‌شناسی و اخلاقيات مبتنی بر آن ، تشريح و تفسير می‌كند كه اغلب دائر مدار آن ، انسان واسطه‏ای و متعالی دينی ، مثل پيامبران و يا بنيان‏‌گزاران دين مثل بودا قرار می‌گيرد .
توضیح : این قسمت را ده دفعه خواندیم باز نفهمیدیم یارو چی گفته است برای همین زنگ زدیم متن را برایش خواندیم خودش هم نفهمید چی گفته است . به محض اینکه فهمیدیم اینجا دقیقاً چی گفته فوراً نسبت به توضیح رسانی آن اقدام می‌نمائیم ولی ظاهراً قرار بوده یارو با انسان و جهان و چندتا از پیغمبران جمله بسازد اینجوری شده باشد !