2010/07/10

#781

آخ ... پـُختم از اعتصاب !


با توجه به این حقیقت که اخیراً اعتصاب ، کره زمین را گرم میکند و بازار که تعطیل می‌شود مدرسه هم که عین مسجد و بقیه‎‌ی جاها سنگر است باید تعطیل بشود اصلاً چه کاریه اداره‌ها هم که هنوز سنگر نیست تعطیل بشود کلاً حالا گیرم که ملت یه ده روزی تعطیل باشند مگه چه می‌شود ؟ تعطیل باشند بهتر است یا از گرما بپزند ؟ در مجموع با توجه به اینکه اعتصاب بازار در تهران سوراخ لایه ازن در همه جا را گشاد میکند ، تعداد دوتای دیگر از عوامل گشادی لایه ازن که باعث تعطیلی تا دوشنبه و تشویق مردم به بیرون رفتن از تهران می‌شود را اینجا می‌آوریم :

ظهر عاشورا
البته ما تمام این چهارصد و نود و هشت میلیون و سیصد و بیست و چهار هزار و هشتصد و هفتاد و سه روایتی که از ظهر عاشورا موجود است را خواندیم آخرش نفهمیدیم عاشورا در زمستان بوده یا تابستان یا کلاً آخرش اصلاً عاشورائی در کار بوده یا 1400 سال اُسکلمان کرده‌اند . اینها مهم نیست . مهم اینست که پارسال عاشورا که زمستان هم بود سوراخ ازن گشاد کرده بود لاکردار خیلی گرم بود بعد چون همه بخاطر مقابله با اشک آور سیگار روشن کرده بودند سوراخ ازن گشادتر هم شده بود هوا هی گرمتر میشد برای همین شورای تأمین امنیت و آرنج و زلزله تهران تصمیم گرفت دفعه بعد برای نجات جان و مال و خصوصاً ناموس مردم کل دهه محرم را یه تیکه تعطیل بکند که ملت قهرمان پرور جهت عزاداری هرچه بهتر یه تیکه ده روز بروند شما صفا سیتی آبتنی .

روز قدس
روز قدس همینجوری‌اش جمعه است و جمعه‌ها احتمال گشاد شدن سوراخ ازن خیلی زیاد است و هوا گرم می‌شود . این وسط اگر موسوی و کروبی هم زرت بیانیه بدهند وسط میدان هفت تیر با نوامیس مردم قرار بگذارند سوراخ ازن را چه بسا از گشادی زیاد با نخ 65 ماهیگیری هم نشود دوخت . روز قدس همچنین ته ماه رمضان هم هست و ماه رمضان اتوماتیک همه چیز گشاد می‌شود و گشادی بعضاً تولید گاز گلخانه‌ای را هم خیلی زیاد می‌کند و هوا گرمتر می‌شود . ستاد مقابله با زانو و آرنج و بقیه جاهای آدم که شبیه بیضه است در یک جلسه فوق العاده تصمیم گرفت ایندفعه یکماه رمضان را کلاً تعطیل بکند که روزه‌داران یک وقت گرمازده نشوند مجبور بشوند آب بمالند به لبشان این وسط یک هورت هم زرتی برود پائین روزه باطل بشود مجبور باشند هر کدام شصت تا یتیم در لبنان و فلسطین را سیر بکنند !