2008/12/24

#285

در راستای پیام تبریک احمدی نژاد به مناسبت کریسمس ( از ما بهترین !)

اصغر لگن تقدیم میکند :

احمدی نژاد پیام داد : اللهم عجل لمسیحک الفرج !
.
متن پیام به این شرح است :

اکنون که به برکت نظام خصوصاً در سه سال گذشته ماه مبارک ژانویه رسیده است اینجانب بطور صلح آمیز پیام میدهم چرا که دکتر گفته است من باید برای هر چیزی در دنیا حتماً پیام بدهم تا ملتهای جهان خدای نکرده غمباد نگیرند . جا دارد تا ولادت مشکوک و خجسته عیسی را به خواهر مومن و بسیجی مریم مقدس نیز تبریک عرض بنمایم . البته اینجور ولادتهای مشکوک دیگر کهنه شده و ما در راستای نعالیم "انسان ساز" اسلام در بسیج خودمان روزی شصت تا از اینجور بارداریهای ناخواسته داریم که بعضاً فیلم آن هم موجود است !

بیائید در این سال نو همگی ختنه کنید و به اسلام بپیوندید که امروز نان در اسلام است . نگاهی به توفیقات صلح آمیز مسلمانان خصوصاً در عراق و افغانستان و غزه گواه این مدعاست . بدانید که افتخارات علمی از آکسفورد ، پیشرفت برجسازی در وزارت کشور ، تولید خودروی کاملاً ایرانی در اروپا ، کارخانه داری مراجع ، فضانوردی من و امثالهم هرگز محقق نمیشد جز زیر چتر اسلام که خیلی هم پهن و جادار است . وگرنه چطور جیم کلی و مایکل جکسون مسلمان شدند ولی برادران خادم و حاج صادق آهنگران نرفتند مسیحی بشوند ؟ لابد یک خبری هست دیگر !

نگران نباشید چرا که ما در چاه جمکران برای امام زمان شما هم جا داریم . اگر خواستید دو تومن به مراجع ما بدهید تا ایکی ثانیه برایتان صد هزارتا روایت بیاورند از افتادن عیسی در چاه این تن بمیره . سیما فیلم ما برای کلیه اولیاء در چاه افتاده سریال عشقی هم میسازد هر سال . شما اگر دین را از سیاست کنار گذاشتید ما هم سیاست را کنار دین گذاشتیم یک حالی میدهد که نگو . امروز قدرتهای زورگو در اسرائیل به خودشان موشک پرت میکنند تا چهره اسلام را خشن نشان بدهند . بگذار اینقدر بدهند تا بده دونشان با چاقوی زنجان پاره بشود !

شما اگر پاپ دارید که نصف دنیا به او اقتدا میکنند ما هم یک آقا داریم که نصف همین قم هم بهش اقتدا نمیکنند ولی حضرت عباسی ما اسم آقای شما را هنوز درست حسابی بلد نیستیم شما اسم آقای ما را از اسم خودتان بهتر بلدید . شما اسپیلبرگ دارید ما هم قرائتی داریم که به اندازه سه تا هالیوود فیلم است . شما کلیسا دارید که مردم میروند در آنجا پیش آقا اعتراف میکنند ما هم مسجد داریم که مردم وقتی از آنجا آمدند بیرون میروند درباره آقا اعتراف میکنند . شما انجیل دارید که تمام کارهایتان را با آن منطبق میکنید ما هم قرآن داریم که آنرا با تمام کارهایمان منطبق میکنیم !

به برکت نظام امروز تعداد نابغه های ما در کشورهای شما از تعداد نابعه های خودتان در همان کشورها بیشتر است . تعداد فراری های ما در کشورهای شما از فراری های خودتان بیشتر است . تعداد دیپلماتهای ما در همه جا از دیپلماتهای خودتان بیشتر است . هرچی بمب گذار و تروریست دارید همه اسمشان با اسامی ما هم خانواده است . هرچی تبعه مفقود شده دارید ما مشخصات همه شان را در اوین داریم . هر چیزی که شما اختراع کرده اید ما حداقل به پنج تا بسیجی برای اختراع همان چیز مدال داده ایم !

والاّ اگر من بودم این پیام تمام نشده رفته بودم مسلمان شده بودم شماها را نمیدانم !