2008/12/11

#271

نسرین ستوده هنگام عزیمت به ایتالیا برای دریافت جایزه بین المللی حقوق بشر ممنوع الخروج شد (اخبار روز)

ای نسرین ستوده ! تو هم انگار لپ تاپ داری ها !
.
بنا به اعلام وزارت اطلاعات وی از طرف موصاد ابتدا وارد رشت شده و در آنجا با پولهای امریکا یک لپ تاپ خریده و در هنگام خروج از کشور نیز تعدادی گیره و پونز توی چمدانش بود . منابع موثق خبر داده اند که لپ تاپ نامبرده به فن آوری جاسوسی دیجیتال هم مجهز بوده که این خیلی عجیب است . توضیحاً اینکه در وزارت اطلاعات دیجیتال چون اینطوری نوشته میشود ----> DJ tall و ما تا این لحظه همه جور دشمن DJ داشته ایم جز tall لذا احتمالاً قصد او از دریافت جایزه در ایتالیا بستن گذرگاه رفح بوده باشد !

احمدی نژاد طی یک دستور فوری خواستار معلوم شدن عاملان تلفنهای تهدید آمیز و نصب نامه فدایت شوم به در دفتر نسرین ستوده شد . این درحالیست که هنوز کسی نه به او زنگ زده نه نامه تهدید آمیز چسبانده لیکن بنا به اعلام وزیر مستحضیح بهداشت پیشگیری بهتر از نبش قبر است . شیرین عبادی در یک تماس تلفنی از نامبرده خواست بیخود از طریق ارسال فاکس به خبرگزاری فرانسه کار خودش را خراب نکند . وی گفت ما تمام این راهها را یکبار رفتیم !

پروین اردلان نیز که چندی پیش بدلیل مشابهی از دریافت جایزه اولاف پالمه سوئد باز مانده بود معتقد است ما باید از این به بعد دوتا یک میلیون امضاء جمع کنیم : اولی برای اینکه زنان را آزاد کنند دومی برای اینکه خودمان را آزاد کنند . توضیحاً اینکه اولاف پالمه نام یک جنایتکار جنگی است که مدتی از طرف موصاد دبیر کل سازمان ملل بود و خدا بیامرز اتفاقاً خیلی هم به این امام ما ارادت داشت ! این درحالیست که اخیراً زنانی مثل عشا مومنی بدلیل سرعت غیر مجاز با لپ تاپ ، از اتوبان به پارکینگ اوین منتقل میبشوند !

قرار است نسرین ستوده بدلیل این اقدام شدیداً شکایت کند . هنوز معلوم نیست نامبرده میخواهد از کی و به کجا شکایت کند لیکن احتمال دارد طی روزهای آتی نوار شهر قصه عین نوار سخنرانی بهشت زهرا به دلیل این جمله ابتدا ممنوع و سپس نایاب بشود : متهم ؟ شاکیه ! شاکی کیه ؟ متهم ! متهم شاکی کیه ؟ نسرینه !

در همین راستا جمعیت حمایت از جک و جانور به ریاست مینو صابری از سازمان ملل تقاضای ارسال سریع کمکهای گربه دوستانه کرد . اینروزها در جمهوری اسلامی بدلیل عدم استفاده از پل هوائی گربه ها زیاد زیر چرخ تریلی میروند . بنا به اخبار واصله سازمان ملل در پاسخ به مینو صابری اعلام کرد جائی که رئیس حقوق بشرش آیت الله یزدی باشد پای گربه که خوبه گردن ماموت هم باید زیر چرخ تریلی برود !

هم اکنون بدلیل اینکه همسر و دختر نسرین ستوده برای دریافت جایزه به ایتالیا رفته اند احتمال دارد دختر ۵ ساله نامبرده طی روزهای آتی با حفظ سمت بهائی هم بشود . در حال حاضر اولین کسانیکه در جمهوری اسلامی احتیاج به وکیل دارند خود وکلا میباشند . در همین راستا فرهنگستان زبان و ادب فارسی از اختراع چند ضرب المثل جدید خبر داد که تعدادی از آنها در زیر می آید :
  1. تو که خودت وکیلی پس بگو ببینم از کی لالائی یاد گرفتی بی حیا ؟!
  2. کس نخارد پشت من حتی همین انگشت من !
  3. یه توپ دارم قلقلیه ، مشقامو خوب نوشتم ، ایتالیا عیدی داد ، ایران بمن ویزا نداد !
  4. کچل کچل کلاچه ، لپ تاپ و کله پاچه ، گیره جای تپانچه ، منافقین و صدام !