2013/03/12

#1292

برای ایجاد تحول در خشتک مردم به میدان انتخابات آمده‌ام !


خوشبختانه دستاوردهای لازم به مدیریت و واجب التحول نظام همگام با سیر صعودی مطالبات مردم هر روز جنبه‌ی متعالی‌تری به خود گرفته در آخرین اقدام مصطفی‌ پور محمدی اعلام کرد که جهت «مدیریت کارت سوخت» احتمالاً عنقریب به میدان انتخابات خواهد آمد . ما از این موضوع و حساسیت خوب این عزیزان برای مدیریت نیازهای اصلی و خواست‌های اساسی کشور خوشحالیم که جای هیچ پنهان‌کاری در آن نیست . بر همین اساس شعار انتخاباتی برخی دیگر از همین عزیزان با گرایش‌های تحولی به اطلاع علاقمندان به هرگونه شعار ، چه در میدان انتخابات و چه میادین ورزشی با موضوع مدیریت دقت داور اینجا می‌آید :

علی اکبر ولایتی : بحران‌زدائی پوشک پارس سلولز و شاش‌ جمع‌کن مولفیکس اکوپک متوسط مهم‌ترین کار من پس از انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود . وی با انتقاد شدید از منتقدان افزود : در حال حاضر پوشک‌های موجود در عرصه یکی گران است ، یکی پس می‌دهد ، یکی گلوله می‌شود ، یکی روی ران بچه خط می‌اندازد و یکی دیگر که هیچ کدام از این مشکلات را ندارد اصلاً در بازار پیدا نمی‌شود . وی سپس سرش را چند بار تکان داد و رفت .

محسن رضائی : من همانطوری که از بیست سال پیش تا حالا در دویست و پنجاه و سه انتخابات قبلی هم بدرستی گفته‌ام ، مدیریت و حل معضل بارفیکس موثرترین کار من پس از انتخابات خواهد بود . وی همینطور که می‌فرمود افزود : متأسفانه بدلیل سوء مدیریت بارفیکس در هشت سال گذشته ، اکنون شاهدیم که ملت قهرمان ایران در قسمت عضله پکتورال سینه و عضله لتیسموس درسی و ترس میجر و ریمبوبید مشکلاتی احساس می‌کنند که حجت را بر ما تمام می‌نماید . وی در خصوص سوالی درباره‌ی رأی ملت قهرمان و ناموس خودش اشاره کرد : متأسفانه ناموس ما دفعه قبل از دستمان در رفت .

باقر قالیباف : بنده مدیریت خشتک برگردان را از همان روز اول بعد از انتخابات برای صیانت از لگن خاصره‌ی این ملت در رأس تمام کارهای خود قرار خواهم داد . وی با قدردانی از تلاش‌های دولت قبلی در جر دادن بخش سیمفیزیس پوبیس ملت ایران در تمام عرصه‌ها افزود : ما باید هر کاری بلدیم برای کم کردن فاصله طبقاتی بخش تهیگاه و نشیمنگاه این مردم انجام بدهیم . قالیباف که در همایش ریزش موفقیت‌آمیز روگذر نواب اینها را می‌فرمود در پایان به نشانه‌ی همدلی با مردم خشتک خودش را سر خودش عمامه کرد .