2010/07/24

#790

محسن آرمین ..... شاد !


حسب وعده دو خبر ویژه کیهان بمناسبت آزادی محسن آرمین :

قطب شمال از انزلی میگذرد

پس از انهدام کامل اغتشاش سبز و انزواء سران فتنه موجی از خشم و نفرت و فحش و انزجار ، فریب خوردگان حامی موسوی را دربرگرفت و سایت بالاترین وابسته به منشه امیر با مدیریت پسر یعقوب نزول خور که یک بهائی سلطنت طلب خائن به ناموس بیت المال است نوشت "خالق دایه دایه وقت جنگه درگذشت" . تیتر این مطلب که تلویحاً اشاره به درگذشت اغتشاش سبز دارد با تشبیه موسوی به دایه‌ی مهربانتر از مادر علناً به او اعلان جنگ داده و خین.ژانگولر در کامنتی پای همین مطلب نوشت : چه خاطراتی ازش داشتیم روحش شاد . همچنین علیرضا.ر که تا ده روز پیش روزی سه صفحه کیهان باهاش بسته میشد ولی متأسفانه اینروزها کم‌کار شده و کیهان را با مشکل جدی روبرو ساخته در فیس بوک خود با گستاخی و توهین به رهبر انقلاب نوشت "گشتم نبود ، نگرد نیست" . وی که به تازگی از کشور فرار کرده و پای گود نشسته می‌گوید لنگش کن و اگر راست میگی خودت بیا تهران بگرد ببین هست یا نه و اصلاً از وقتی رفتی خارج نوشته‌هات خیلی بد شده همچنین در جواب یک مسیج خصوصی در همان فیس بوک خطاب به غلام.ایرانی نوشت : چاکریم . لازم به ذکر است که غلام از عناصر سلطنت طلب حاضر در فیس بوک است که به انتشار تفکرات تجزیه طلبانه رضا پهلوی خائن مشغول است و علیرضا.ر در این پیام کلاً به خاندان پهلوی ابراز چاکری نموده است !

گفت و شنود

گفتم : شنیدی محسن آرمین جاسوس مجاهدین انقلاب خائن مزدور قسم خورده با دویست میلیون وثیقه آزاد شد و اینها کلاً اگر عرضه داشتند با بهزاد نبوی و تاجزاده و آقاجری و عرب سرخی در همان زندان می‌ماندند و اینهمه هم مریض نمیشدند ؟
گفت : آری شنیده گردیده دارم و این طنزهای خیلی خنده‌آورداری که تو اصرار داری هر روز بنویسی خشتک آدم جر میخورد بسکه خنده اتفاق می‌افتد .
گفتم : حالا لابد او هم که نسبت به قبل از زندان سی کیلو چاق شده می‌رود بیمارستان بستری می‌شود و موسوی و رهنورد برای دیدنش گل می‌برند بیمارستان که همانجا به ولایت فقیه خیانت بکنند ولی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و گلها پژمرده می‌شود ناگهان .
گفت : حتماً همینجوری است که تو با طنز خیلی خنده آور می‌گوئی و من الآن دارم به خشتک خویش پلیدی می‌کنم از فرط خنده .
گفتم : واقعاً آیا اوبامای سیا برزنگی و سران غربی سوسول فکر کرده‌اند با تقویت اپوزوسیون و میلیونها دلار پولی که در زندان نصفش توی جیب بهزاد نبوی محاصره و کشف و به نفع اسلام ضبط شد هنوز متوجه مرگ سیاسی خود نگردیده و الآن خوشحالند سی تا علامت تعجب آکولاد باز پانتز بسته ؟
گفت : یارو رفت تو حجله از پشت در مادرش را صدا زد گفت نِـنـَه ! تو نـَمِـرَه ! مادرش رفت یک لیوان وازلین آورد گفت بیا وَردَکن ایتو بعد مـِرَه ! دوباره صدا زد گفت نِـنـَه ! نـَمـِرَه ! مادرش گفت خو چی کونوم دیه ، نـَمـِرَه که نـَمـِرَه . گفت نه نِـنـَه ! تو لیوان نـَمـِرَه !