2008/12/07

#267

تعدادي از تجمع‌كنندگان دانشگاه تهران، در ادامه حركت‌هاي افراطي خود با پرتاب سنگ به برخي اعضاي حراست دانشگاه تهران حمله‌ور شدند. (فارس)

خواهی که دانشجو نبیند هنرت را ،

برخیز و بکش سیفون بالای سرت را !


به گزارش وزارت اطلاعات تعدادی از دانشجویان موصاد ظهر امروز ابتدا از طریق لپ تاپ وارد رشت شده و سپس درحالیکه تعدادی گیره و سنجاق حمل میکردند و شورتشان هم کش داشت با تجهیزات پیشرفته ای از قبیل سنگ و پاشنه کفش که اسرائیل بهشان داده بود شیشه های حراست دانشگاه را شکستند . این افراد سپس از طریق انفجار حسینیه شیراز مسیر خود را بطرف دانشکده داروسازی تغییر داده و با در آوردن درب دانشکده مشکل حراست دانشگاه را که دائماً در حال جوشکاری لولاهای همان در بود بکلی حل نمودند . این در حالیست که سایر برادران حزب الله در کمال ادب و شعور و نزاکت و سایر چیزهائی که اصولاً این برادران خیلی دارند فقط در یک گوشه ای نامبردگان را تماشا میکردند لیکن بعضی وقتها یک گازهائی از خودشان ول میدادند که اشک آدم در می آمد . توضیحاً اینکه فرق گازهائی که این برادران بطور طبیعی دارند با گازهائی که بطور غیر طبیعی دارند اینست که اولی از خنده اشک آدم را درمی آورد ولی دومی اول اشک درمی آورد بعد میشود سوژه خنده !

گزارشها حاکیست افراد مزبور در یک تجمع غیر قانونی با مهربانی و لطافت شعارهائی در حمایت از خواهر مادر یک فرد مجهول الهویه با نام مستعار دیکتاتور دادند . لازم به ذکر است که در جمهوری اسلامی ابتدا یک عده ای تجمع میکنند بعد یک قانونی برای آن تجمع صادر میشود که طبق این قانون آن تجمع غیر قانونی میشود ! در هنگام این تجمع غیر قانونی تعدادی نور چشمک زن هم در فضا مشاهده میشد . بنا به اعلام سازمان فضانوردی حوزه علمیه ، ظاهراً تعدادی از فضانوردان نیروی انتظامی در حال عکاسی در فضا بودند لیکن فکر میکردند برای عکس گرفتن در فضا هم باید فلاش بزنند . این درحالیست که در زمان عکاسبرداری سر خر دوربین ناگهان بسمت دانشگاه تهران کج شد و بطور کاملاً ناخواسته عباس و تقی و جعفر و غلامرضا و بیژن و کامران و سوسن و یاسمن و فرزانه و مهین هم افتادند وسط کادر ! در حال حاضر کمیته ارتباطی واقع در دفتر نمایندگی اولیا و مقربین دانشگاه با همکاری خوب وزارت اطلاعات در حال ظهور و چاپ عکسها میباشند . هنوز مشخص نیست طی هفته آینده دقیقاً پای چندتا گربه میرود زیر چرخ تریلی لیکن احتمال دارد اسم گربه ها خیلی شبیه اسامی بالا باشد !

همچنین هنوز کسی نمیداند چرا در مناسبتهائی مثل چهارشنبه سوری و روز دانشجو مردم بجای اینکه جشن بگیرند و شادی بکنند دلشان میخواهد بزنند خشتک یک عده ای را بکشند سرشان لیکن گمان میرود که این رفتار آنها همان یکجور رفراندوم مشروعیت نظام برای "اینا" باشد . مردم در جمهوری اسلامی خیلی باحالند : به هر کسی غیر از خودشان میگویند اینا ! در همین راستا دفتر معظم له با انتشار بیانیه ای اعلام کرد معظم له از ترس له شدن ظرفداران بیشمار ایشان زیر دست و پا از حضور در دانشگاه تهران خودداری کرد . این دفتر نگفت طرفداران بیشمار قرار بود زیر دست و پای کی له بشوند . معظم له در عوض همان متن فرمایشاتش در دانشگاه تهران را فرستاد برای راهپیمائی برائت از مشرکین در مکه . بطورکلی فرمایشات نظام همواره چند منظوره صادر میشود لذا زیاد فرقی نمیکند که در دانشگاه خوانده بشود یا در مذاکره با ۱+۵ یا در انجمن اسلامی ماست بندها یا بعنوان صیغه نامه در نماز جماعت !