2008/08/29

#177

در راستای آغاز برگزاری مسابقات قرآن معلولان حرکتی

ببخشید مگه مسابقه قرآن هم پارالمپیک داره ؟!

اینها برای روباتهای معلول مسابقات بی ناموسی میگذارند ما هم برای آدمهای معلول مسابقات ناموسی میگذاریم !

به این دلایل مسابقات قرآن معلولان حرکتی جداگانه برگزار میشود :

  1. قسم عمده ای از معلولان حرکتی قبل از قرآن تفاسیر قرآن را خوانده بودند رفتند معلول شدند حالا دارند خود قرآن را میخوانند !
  2. قسم دیگریشان هم دوبار قرآن خوانده اند یکبار خواندند معلول شدند یکبار هم میخواهند ببینند دفعه قبلی چی خوانده بودند که معلول شدند !
  3. معلولان حرکتی که ضمناً اطراف خدا پیغمبر هم زیاد میپرند عموماً "بعد از طی مراحل اداری" جانباز محسوب میشوند مسابقاتشان هم باید مثل بقیه چیزهایشان جداگانه باشد !
  4. جدیداً اگر قاریان محترم را وسط قرائت قرآن ول کنی همینطوریکه دستشان روی گوششان است سعی میکنند با پانتومیم منظور خدا را هم از آن چیزی که دارند میخوانند به همه بگویند معلولان حرکتی نمیتوانند اینکارها را بکنند فقط میتوانند چشم ابرو بیایند !
  5. تعدادی از معلولان حرکتی توسط قهرمانان قبلی مسابقات قرآن معلول شده اند حالا میخواهند تلافی کنند !
  6. معلولان حرکتی جمهوری اسلامی بالاخره باید یکجوری حتماً توی چشم بزنند راهپیمائی و ویلچیر دوانی تا مرقد یک جورش است اینهم یک جورش است !
  7. ضمن اینکه دنیا باید بداند ما اگر برای حرکت کردن مجبور بشویم خودمان را روی زمین سینه خیز بکشانیم باز هم از "زبان" نمی افتیم اینهم یک جورش است !
  8. جمهوری اسلامی از معلولان حرکتی هم استفاده بهینه میکند برایشان مسابقه قرآن میگذارد که یک عده دیگری سمت دانشگاهها به حرکت بیفتند !
  9. حالا مگر چی شده ؟ برای معلولان حرکتی مسابقه بیل زنی که نگذاشته اند مسابقه قرآن گذاشته اند اینکه خیلی بهتر از والیبال نشسته و شنای ایستاده و بقیه مسابقات عجیب غریب معلولان است ! والاّ !
  10. خداوند وقتی قرآن را نازل کرد گفت ما خودمان آنرا فرستادیم خودمان هم بلدیم چطوری ازش محافظت کنیم می بینید که دقیقاً دارد همینکار را هم میکند فقط ما چون عادت داریم زیر بغل ژان والژان را هم بگیریم بعضی وقتها بهش کمک میکنیم که البته خدا گناه دارد راه دوری نمیرود !

نتیجه : امیدواریم بعد از نهادینه شدن مسابقات قرآن معلولان حرکتی در جهان ما در المپیک با تیم قرآن اسرائیل هم گروه بشویم ببینیم مزه میدهد شب مسابقه کبد و کلیه شان از کار بیفتد یا روی زبانشان زیگیل دربیاید مجبور بشوند به نفع ما انصراف بدهند ؟! اصلاً کوه به کوه نمیرسه ولی جمهوری اسلامی همیشه به اسرائیل میرسه !